IOANA SKI AS SRL
IOANA SKI AS SRL: firmă în funcțiune din Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov, CUI 32503108. Cifră de afaceri 2025: 1.675.380 lei, 1 salaria
Registru
- CUI
- 32503108
- Denumire
- IOANA SKI AS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|3494|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.11.2013
- Sediu
- TÂRGU JIU, nr. 13, Cam. 2, Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.675.380 lei (+24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 555 mii lei · 2025 1,7 mil. lei · maxim 2022 1,8 mil. lei · minim 2020 500,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 11,8 mii lei · 2025 −578,7 mii lei · maxim 2022 56,3 mii lei · minim 2025 −578,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.675.380 lei | 1.356.262 lei | 1.704.869 lei | 1.804.169 lei | 1.195.679 lei | 500.633 lei | 603.461 lei | 713.933 lei | 810.679 lei | 780.397 lei | 555.049 lei |
| Venituri totale | 1.706.950 lei | 1.366.892 lei | 1.725.477 lei | 1.817.912 lei | 1.196.885 lei | 500.633 lei | 603.461 lei | 713.933 lei | 810.679 lei | 780.397 lei | 555.051 lei |
| Cheltuieli totale | 2.285.605 lei | 1.505.762 lei | 1.727.199 lei | 1.743.549 lei | 1.191.268 lei | 594.038 lei | 614.035 lei | 652.065 lei | 750.997 lei | 737.316 lei | 529.837 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 56.317 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 54.729 lei | 49.522 lei | 36.188 lei | 11.844 lei |
| Pierdere netă | 578.655 lei | 179.656 lei | 16.725 lei | 0 lei | 6.123 lei | 98.203 lei | 16.608 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -578.655 lei | -179.656 lei | -16.725 lei | 56.317 lei | -6.123 lei | -98.203 lei | -16.608 lei | 54.729 lei | 49.522 lei | 36.188 lei | 11.844 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 885.483 lei | 1.477.407 lei | 1.120.474 lei | 869.033 lei | 747.668 lei | 383.253 lei | 355.072 lei | 338.961 lei | 267.910 lei | 162.145 lei | 99.542 lei |
| Datorii | 1.578.105 lei | 1.591.374 lei | 1.054.785 lei | 786.620 lei | 721.572 lei | 351.034 lei | 224.650 lei | 191.931 lei | 175.610 lei | 119.366 lei | 92.951 lei |
| Capitaluri proprii | -692.622 lei | -113.967 lei | 65.689 lei | 82.413 lei | 26.096 lei | 32.219 lei | 130.422 lei | 147.030 lei | 92.300 lei | 42.779 lei | 6.591 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IOANA SKI AS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, IOANA SKI AS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IOANA SKI AS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov (TÂRGU JIU, nr. 13, Cam. 2); numărul de înmatriculare e J|23|3494|2013, din 22.11.2013.
Ce cifră de afaceri a avut IOANA SKI AS SRL în 2025?
1.675.380 lei, cu 24% peste 2024 (1.356.262 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 578.655 lei.
Câți salariați are IOANA SKI AS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IOANA SKI AS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.