LIMAR DIRECT SRL
LIMAR DIRECT SRL: firmă în funcțiune din Sat Ștefăneștii de Sus, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov, CUI 32464360. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32464360
- Denumire
- LIMAR DIRECT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|3380|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.11.2013
- Sediu
- TOPORAȘI, nr. 10, Sat Ștefăneștii de Sus, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 336,6 mii lei · 2023 5,3 mii lei · maxim 2017 394,4 mii lei · minim 2023 5,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 11,1 mii lei · 2024 −965 lei · maxim 2021 26,2 mii lei · minim 2018 −49 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2022 1 · maxim 2015 3 · minim 2018 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 5.337 lei | 6.309 lei | 125.186 lei | 104.171 lei | 223.611 lei | 316.888 lei | 394.411 lei | 375.384 lei | 336.569 lei |
| Venituri totale | 1 lei | 5.337 lei | 6.309 lei | 125.336 lei | 104.298 lei | 224.005 lei | 317.407 lei | 395.699 lei | 376.337 lei | 336.663 lei |
| Cheltuieli totale | 966 lei | 16.936 lei | 14.344 lei | 95.368 lei | 147.692 lei | 265.213 lei | 361.718 lei | 381.033 lei | 349.666 lei | 323.487 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 26.208 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.709 lei | 22.215 lei | 11.068 lei |
| Pierdere netă | 965 lei | 11.599 lei | 8.224 lei | 0 lei | 46.522 lei | 45.578 lei | 49.024 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -965 lei | -11.599 lei | -8.224 lei | 26.208 lei | -46.522 lei | -45.578 lei | -49.024 lei | 10.709 lei | 22.215 lei | 11.068 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 11.949 lei | 12.394 lei | 6.324 lei | 15.114 lei | 35.601 lei | 62.939 lei | 97.336 lei | 209.641 lei | 156.860 lei | 95.349 lei |
| Datorii | 47.879 lei | 47.360 lei | 29.691 lei | 30.257 lei | 76.952 lei | 57.768 lei | 46.587 lei | 109.868 lei | 67.796 lei | 28.500 lei |
| Capitaluri proprii | -35.930 lei | -34.966 lei | -23.367 lei | -15.143 lei | -41.351 lei | 5.171 lei | 50.749 lei | 99.773 lei | 89.064 lei | 66.849 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LIMAR DIRECT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LIMAR DIRECT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LIMAR DIRECT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ștefăneștii de Sus, Comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov (TOPORAȘI, nr. 10); numărul de înmatriculare e J|23|3380|2013, din 13.11.2013.
De unde vin datele despre LIMAR DIRECT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.