GRAMA CV LA BRAZI SRL
GRAMA CV LA BRAZI SRL: firmă în funcțiune din Sat Scoroșești, Comuna Odăile, Buzău, CUI 3244174. Cifră de afaceri 2024: 294.480 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 3244174
- Denumire
- GRAMA CV LA BRAZI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|191|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.02.1993
- Sediu
- PRINCIPALĂ, nr. 6, ANEXĂ, Sat Scoroșești, Comuna Odăile, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Arată toate (7)
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 294.480 lei (+31% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 326,7 mii lei · 2024 294,5 mii lei · maxim 2016 385,1 mii lei · minim 2019 185 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −24,7 mii lei · 2024 −46,1 mii lei · maxim 2023 209,7 mii lei · minim 2019 −46,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2024 2 · maxim 2015 4 · minim 2017 2.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 294.480 lei | 224.709 lei | 236.130 lei | 210.082 lei | 203.116 lei | 185.032 lei | 195.149 lei | 287.638 lei | 385.073 lei | 326.729 lei |
| Venituri totale | 294.480 lei | 494.709 lei | 236.130 lei | 210.082 lei | 203.116 lei | 189.883 lei | 195.149 lei | 287.638 lei | 385.073 lei | 326.751 lei |
| Cheltuieli totale | 340.611 lei | 280.069 lei | 278.378 lei | 230.157 lei | 242.265 lei | 234.440 lei | 228.229 lei | 299.222 lei | 369.367 lei | 341.665 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 209.693 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.989 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 46.131 lei | 0 lei | 44.609 lei | 22.176 lei | 41.209 lei | 46.405 lei | 35.031 lei | 14.460 lei | 0 lei | 24.717 lei |
| Rezultat net | -46.131 lei | 209.693 lei | -44.609 lei | -22.176 lei | -41.209 lei | -46.405 lei | -35.031 lei | -14.460 lei | 11.989 lei | -24.717 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 251.758 lei | 291.629 lei | 316.406 lei | 329.362 lei | 277.100 lei | 247.499 lei | 213.194 lei | 159.469 lei | 151.537 lei | 123.407 lei |
| Datorii | 722.406 lei | 716.146 lei | 951.025 lei | 919.300 lei | 839.975 lei | 769.165 lei | 688.455 lei | 599.699 lei | 577.307 lei | 561.167 lei |
| Capitaluri proprii | -470.648 lei | -424.517 lei | -634.619 lei | -589.938 lei | -562.875 lei | -521.666 lei | -475.261 lei | -440.230 lei | -425.770 lei | -437.760 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GRAMA CV LA BRAZI SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GRAMA CV LA BRAZI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GRAMA CV LA BRAZI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Scoroșești, Comuna Odăile, județul Buzău (PRINCIPALĂ, nr. 6, ANEXĂ); numărul de înmatriculare e J|10|191|1993, din 08.02.1993.
Ce cifră de afaceri a avut GRAMA CV LA BRAZI SRL în 2024?
294.480 lei, cu 31% peste 2023 (224.709 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 46.131 lei.
Câți salariați are GRAMA CV LA BRAZI SRL?
2 salariați în medie în 2024, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GRAMA CV LA BRAZI SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.