TRIO ART GOLD IFN SRL — dosare în instanță
Numele TRIO ART GOLD IFN SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 24 octombrie 2025
- Ultima activitate
- 11 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 2 din 2 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 32432457)
- CUI
- 32432457
- Denumire
- TRIO ART GOLD IFN SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|614|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.11.2013
- Sediu
- BUCUREȘTI, bl. 61/2D, sc. F, et. PARTER, ap. 74/2, LOTUL NR. 2-SPATIU COMERCIAL, MODUL NR. 7 - MAGAZIN NR. 6, Municipiul Giurgiu, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
Arată toate (10)
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 6492 Alte activități de creditare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.018.334 lei (+7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 964,2 mii lei · 2025 3 mil. lei · maxim 2023 3,4 mil. lei · minim 2015 964,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 465,9 mii lei · 2025 993,8 mii lei · maxim 2021 1,1 mil. lei · minim 2015 465,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 4 · maxim 2015 5 · minim 2022 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.018.334 lei | 2.829.596 lei | 3.428.091 lei | 2.520.448 lei | 2.638.207 lei | 1.873.534 lei | 1.915.558 lei | 1.562.474 lei | 1.081.472 lei | 1.148.557 lei | 964.151 lei |
| Venituri totale | 2.758.037 lei | 2.441.895 lei | 2.787.226 lei | 3.075.125 lei | 2.645.787 lei | 2.129.396 lei | 1.920.959 lei | 1.562.474 lei | 1.108.962 lei | 1.291.956 lei | 964.211 lei |
| Cheltuieli totale | 1.552.568 lei | 1.672.250 lei | 2.023.894 lei | 2.310.666 lei | 1.549.096 lei | 1.375.254 lei | 1.049.470 lei | 996.112 lei | 529.568 lei | 665.298 lei | 407.319 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 993.765 lei | 620.020 lei | 679.692 lei | 738.612 lei | 1.070.234 lei | 736.865 lei | 852.279 lei | 550.738 lei | 558.936 lei | 537.873 lei | 465.920 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 993.765 lei | 620.020 lei | 679.692 lei | 738.612 lei | 1.070.234 lei | 736.865 lei | 852.279 lei | 550.738 lei | 558.936 lei | 537.873 lei | 465.920 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.565.727 lei | 3.034.556 lei | 3.077.406 lei | 3.476.828 lei | 4.219.276 lei | 3.549.134 lei | 3.131.038 lei | 2.338.846 lei | 2.019.133 lei | 1.642.157 lei | 1.182.286 lei |
| Datorii | 345.326 lei | 80.205 lei | 64.161 lei | 28.078 lei | 1.020.082 lei | 420.174 lei | 178.943 lei | 139.030 lei | 220.055 lei | 273.650 lei | 311.652 lei |
| Capitaluri proprii | 3.220.401 lei | 2.954.351 lei | 3.013.245 lei | 3.448.750 lei | 3.199.194 lei | 3.128.960 lei | 2.952.095 lei | 2.199.816 lei | 1.799.078 lei | 1.368.507 lei | 870.634 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 2
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 2
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2025: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 1500/122/2025 | Tribunalul Giurgiu | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
| 1760/122/2025 | Tribunalul Giurgiu | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare TRIO ART GOLD IFN SRL?
TRIO ART GOLD IFN SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des TRIO ART GOLD IFN SRL?
Cel mai des ca reclamant (2 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.