COLORFUL.HR LEASING SRL — dosare în instanță
Numele COLORFUL.HR LEASING SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 22 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 19 octombrie 2023
- Ultima activitate
- 22 octombrie 2026
- Rol dominant
- Creditor — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 32343244)
- CUI
- 32343244
- Denumire
- COLORFUL.HR LEASING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|12567|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.10.2013
- Sediu
- SOLD. ENE MODORAN, nr. 11, bl. M162, sc. 1, et. 7, ap. 46, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
Arată toate (15)
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 2
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 50,2 mii lei · 2024 121,3 mii lei · maxim 2020 3,5 mil. lei · minim 2015 50,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 22,6 mii lei · 2025 −8,7 mii lei · maxim 2020 628,5 mii lei · minim 2024 −33,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 2 · maxim 2020 54 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 121.277 lei | 812.186 lei | 1.139.783 lei | 2.254.785 lei | 3.456.507 lei | 882.213 lei | 602.138 lei | 898.565 lei | 225.470 lei | 50.176 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 121.309 lei | 958.990 lei | 1.143.122 lei | 2.256.224 lei | 3.462.138 lei | 882.213 lei | 602.226 lei | 898.569 lei | 225.540 lei | 50.176 lei |
| Cheltuieli totale | 8.667 lei | 148.449 lei | 870.409 lei | 975.622 lei | 1.836.931 lei | 2.802.441 lei | 809.086 lei | 528.332 lei | 393.189 lei | 84.145 lei | 26.087 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 78.991 lei | 157.843 lei | 401.242 lei | 628.473 lei | 65.305 lei | 67.872 lei | 496.394 lei | 139.140 lei | 22.584 lei |
| Pierdere netă | 8.667 lei | 33.576 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -8.667 lei | -33.576 lei | 78.991 lei | 157.843 lei | 401.242 lei | 628.473 lei | 65.305 lei | 67.872 lei | 496.394 lei | 139.140 lei | 22.584 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 45.287 lei | 36.498 lei | 245.761 lei | 491.286 lei | 603.497 lei | 1.120.182 lei | 490.748 lei | 154.046 lei | 654.806 lei | 175.755 lei | 37.561 lei |
| Datorii | 5.747 lei | -11.709 lei | 166.530 lei | 218.087 lei | 171.068 lei | 435.638 lei | 425.203 lei | 85.934 lei | 158.172 lei | 36.375 lei | 14.034 lei |
| Capitaluri proprii | 39.540 lei | 48.207 lei | 79.231 lei | 273.199 lei | 432.429 lei | 684.544 lei | 65.545 lei | 68.112 lei | 496.634 lei | 139.380 lei | 23.527 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 2 | 6 | 8 | 9 | 54 | 10 | 13 | 10 | 4 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Creditor: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2023: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 18991/1748/2023 | Judecătoria Cornetu | Litigii cu profesioniștii | Fond | Creditor |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare COLORFUL.HR LEASING SRL?
COLORFUL.HR LEASING SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 22 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des COLORFUL.HR LEASING SRL?
Cel mai des ca creditor (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă creditor?
Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.