BARTHA IT SOLUTIONS SRL
BARTHA IT SOLUTIONS SRL: firmă în funcțiune din Sat Izvoru Crișului, Comuna Izvoru Crișului, Cluj, CUI 32339740. Cifră de afaceri 2025: 1.976.174 lei, 2 salaria
Registru
- CUI
- 32339740
- Denumire
- BARTHA IT SOLUTIONS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3068|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.10.2013
- Sediu
- IZVORU CRIȘULUI, nr. 292, Sat Izvoru Crișului, Comuna Izvoru Crișului, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.976.174 lei (+249% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 436,9 mii lei · 2025 2 mil. lei · maxim 2025 2 mil. lei · minim 2020 16,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 132,2 mii lei · 2025 145,5 mii lei · maxim 2024 182,6 mii lei · minim 2023 −4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2016 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.976.174 lei | 566.640 lei | — | — | 16.376 lei | 16.074 lei | — | 304.470 lei | 436.988 lei | 443.954 lei | 436.887 lei |
| Venituri totale | 1.985.391 lei | 566.750 lei | 1 lei | 0 lei | 16.432 lei | 16.084 lei | 4.420 lei | 307.817 lei | 449.705 lei | 452.063 lei | 447.762 lei |
| Cheltuieli totale | 1.795.848 lei | 368.152 lei | 4.026 lei | 3.422 lei | 3.816 lei | 6.242 lei | 3.356 lei | 272.158 lei | 274.888 lei | 274.325 lei | 291.245 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 145.482 lei | 182.634 lei | 0 lei | 0 lei | 12.238 lei | 9.360 lei | 962 lei | 32.615 lei | 170.402 lei | 168.859 lei | 132.234 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 4.025 lei | 3.422 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 145.482 lei | 182.634 lei | -4.025 lei | -3.422 lei | 12.238 lei | 9.360 lei | 962 lei | 32.615 lei | 170.402 lei | 168.859 lei | 132.234 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 271.397 lei | 232.788 lei | 18.995 lei | 22.661 lei | 27.583 lei | 15.849 lei | 4.309 lei | 213.075 lei | 344.522 lei | 174.729 lei | 244.775 lei |
| Datorii | 100.049 lei | 49.914 lei | 548 lei | 189 lei | 1.689 lei | 2.193 lei | 13 lei | 961 lei | 165.023 lei | 5.299 lei | 19.675 lei |
| Capitaluri proprii | 171.348 lei | 182.874 lei | 18.447 lei | 22.472 lei | 25.894 lei | 13.656 lei | 4.296 lei | 212.114 lei | 179.499 lei | 169.430 lei | 225.100 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BARTHA IT SOLUTIONS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BARTHA IT SOLUTIONS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BARTHA IT SOLUTIONS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Izvoru Crișului, Comuna Izvoru Crișului, județul Cluj (IZVORU CRIȘULUI, nr. 292); numărul de înmatriculare e J|12|3068|2013, din 10.10.2013.
Ce cifră de afaceri a avut BARTHA IT SOLUTIONS SRL în 2025?
1.976.174 lei, cu 249% peste 2024 (566.640 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 145.482 lei.
Câți salariați are BARTHA IT SOLUTIONS SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BARTHA IT SOLUTIONS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.