PADFAM LIVSERV SRL
PADFAM LIVSERV SRL: firmă în funcțiune din Sat Păulești, Comuna Păulești, Prahova, CUI 32325159. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32325159
- Denumire
- PADFAM LIVSERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1580|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.10.2013
- Sediu
- GRĂDIȘTEI, nr. 14, Sat Păulești, Comuna Păulești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (18)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei (-100% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,6 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2020 1,4 mil. lei · minim 2025 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 787 lei · 2025 −39,7 mii lei · maxim 2020 807,5 mii lei · minim 2025 −39,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 0 · maxim 2019 8 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 719.465 lei | 925.541 lei | 556.568 lei | 1.043.940 lei | 1.421.116 lei | 1.140.035 lei | 224.689 lei | — | 550 lei | 1.613 lei |
| Venituri totale | 1 lei | 720.844 lei | 925.587 lei | 556.570 lei | 1.046.145 lei | 1.421.118 lei | 1.140.037 lei | 224.690 lei | 0 lei | 550 lei | 1.613 lei |
| Cheltuieli totale | 39.730 lei | 317.281 lei | 404.148 lei | 436.994 lei | 418.864 lei | 600.555 lei | 698.445 lei | 48.506 lei | 312 lei | 370 lei | 778 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 385.783 lei | 512.368 lei | 114.121 lei | 617.029 lei | 807.475 lei | 430.192 lei | 173.489 lei | 0 lei | 163 lei | 787 lei |
| Pierdere netă | 39.729 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 312 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -39.729 lei | 385.783 lei | 512.368 lei | 114.121 lei | 617.029 lei | 807.475 lei | 430.192 lei | 173.489 lei | -312 lei | 163 lei | 787 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 9.402 lei | 638.885 lei | 614.900 lei | 309.571 lei | 715.256 lei | 943.402 lei | 539.707 lei | 217.214 lei | 855 lei | 2.733 lei | 4.113 lei |
| Datorii | 82 lei | 252.862 lei | 102.292 lei | 195.210 lei | 97.987 lei | 135.687 lei | 109.275 lei | 44.620 lei | 1.750 lei | 3.316 lei | 4.859 lei |
| Capitaluri proprii | 9.320 lei | 386.023 lei | 512.608 lei | 114.361 lei | 617.269 lei | 807.715 lei | 430.432 lei | 172.594 lei | -895 lei | -583 lei | -746 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 3 | 4 | 5 | 5 | 4 | 8 | 6 | — | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PADFAM LIVSERV SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PADFAM LIVSERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PADFAM LIVSERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Păulești, Comuna Păulești, județul Prahova (GRĂDIȘTEI, nr. 14); numărul de înmatriculare e J|29|1580|2013, din 07.10.2013.
Ce cifră de afaceri a avut PADFAM LIVSERV SRL în 2025?
0 lei, cu 100% sub 2024 (719.465 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 39.729 lei.
Câți salariați are PADFAM LIVSERV SRL?
0 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PADFAM LIVSERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.