INTERCOMPANY AGREEMENT S.R.L.

INTERCOMPANY AGREEMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Deva, Hunedoara, CUI 32313693. Cifră de afaceri 2025: 9.680 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
32313693
Denumire
INTERCOMPANY AGREEMENT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|20|916|2013
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.10.2013
Sediu
CERNEI, nr. 33, Municipiul Deva, Hunedoara
Activități autorizate (CAEN)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.680 lei (-62% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 154,3 mii lei · 2025 9,7 mii lei · maxim 2019 244 mii lei · minim 2025 9,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 149,1 mii lei · 2025 18,7 mii lei · maxim 2019 191,7 mii lei · minim 2024 −3,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă9.680 lei25.220 lei160.152 lei158.385 lei183.627 lei218.363 lei243.977 lei230.920 lei210.532 lei183.167 lei154.252 lei
Venituri totale43.129 lei40.433 lei161.271 lei161.710 lei184.751 lei224.593 lei243.977 lei230.920 lei210.532 lei183.167 lei154.252 lei
Cheltuieli totale20.848 lei43.813 lei69.787 lei80.376 lei29.603 lei55.592 lei45.236 lei39.941 lei15.738 lei10.803 lei560 lei
Rezultat
Profit net18.685 lei0 lei90.202 lei77.865 lei150.435 lei164.533 lei191.722 lei184.052 lei188.479 lei166.870 lei149.064 lei
Pierdere netă0 lei3.380 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net18.685 lei-3.380 lei90.202 lei77.865 lei150.435 lei164.533 lei191.722 lei184.052 lei188.479 lei166.870 lei149.064 lei
Bilanț
Active totale1.772.297 lei1.750.303 lei1.560.257 lei1.470.544 lei1.389.277 lei1.239.716 lei1.073.672 lei884.548 lei701.135 lei509.677 lei340.419 lei
Datorii204.598 lei201.290 lei7.864 lei8.353 lei4.951 lei5.824 lei4.313 lei6.911 lei7.551 lei4.572 lei2.184 lei
Capitaluri proprii1.567.699 lei1.549.013 lei1.552.393 lei1.462.191 lei1.384.326 lei1.233.892 lei1.069.359 lei877.637 lei693.584 lei505.105 lei338.235 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111111111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este INTERCOMPANY AGREEMENT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, INTERCOMPANY AGREEMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul INTERCOMPANY AGREEMENT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Deva, județul Hunedoara (CERNEI, nr. 33); numărul de înmatriculare e J|20|916|2013, din 03.10.2013.

Ce cifră de afaceri a avut INTERCOMPANY AGREEMENT S.R.L. în 2025?

9.680 lei, cu 62% sub 2024 (25.220 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 18.685 lei.

Câți salariați are INTERCOMPANY AGREEMENT S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre INTERCOMPANY AGREEMENT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.