SORE TOPO CONF SRL
SORE TOPO CONF SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău, CUI 32252839. Cifră de afaceri 2025: 173.717 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32252839
- Denumire
- SORE TOPO CONF SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|727|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.09.2013
- Sediu
- LALELELOR, nr. 22, Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 173.717 lei (-78% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 366,7 mii lei · 2025 173,7 mii lei · maxim 2023 1,2 mil. lei · minim 2025 173,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 130,3 mii lei · 2025 −41,3 mii lei · maxim 2023 428,2 mii lei · minim 2024 −65,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2025 3 · maxim 2019 17 · minim 2025 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 173.717 lei | 781.731 lei | 1.192.770 lei | 882.212 lei | 527.786 lei | 549.658 lei | 553.405 lei | 555.803 lei | 521.579 lei | 443.249 lei | 366.656 lei |
| Venituri totale | 208.422 lei | 795.533 lei | 1.237.110 lei | 886.198 lei | 528.094 lei | 549.658 lei | 553.520 lei | 555.803 lei | 521.579 lei | 445.900 lei | 370.559 lei |
| Cheltuieli totale | 249.677 lei | 837.991 lei | 796.797 lei | 576.991 lei | 458.174 lei | 498.985 lei | 484.551 lei | 432.572 lei | 376.308 lei | 290.766 lei | 215.447 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 428.216 lei | 300.379 lei | 64.639 lei | 45.589 lei | 63.434 lei | 117.673 lei | 140.055 lei | 150.702 lei | 130.300 lei |
| Pierdere netă | 41.255 lei | 65.910 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -41.255 lei | -65.910 lei | 428.216 lei | 300.379 lei | 64.639 lei | 45.589 lei | 63.434 lei | 117.673 lei | 140.055 lei | 150.702 lei | 130.300 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 342.731 lei | 656.495 lei | 859.539 lei | 380.561 lei | 342.458 lei | 279.237 lei | 258.965 lei | 214.930 lei | 400.266 lei | 195.339 lei | 373.091 lei |
| Datorii | 370.246 lei | 255.057 lei | 379.783 lei | 79.942 lei | 50.882 lei | 52.301 lei | 77.618 lei | 97.017 lei | 259.971 lei | 44.397 lei | 56.180 lei |
| Capitaluri proprii | -41.015 lei | 362.546 lei | 428.456 lei | 300.619 lei | 291.576 lei | 226.936 lei | 181.347 lei | 117.913 lei | 140.295 lei | 150.942 lei | 316.911 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 17 | 17 | 15 | 15 | 17 | 17 | 16 | 15 | 15 | 11 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SORE TOPO CONF SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SORE TOPO CONF SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SORE TOPO CONF SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Sărat, județul Buzău (LALELELOR, nr. 22); numărul de înmatriculare e J|10|727|2013, din 17.09.2013.
Ce cifră de afaceri a avut SORE TOPO CONF SRL în 2025?
173.717 lei, cu 78% sub 2024 (781.731 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 41.255 lei.
Câți salariați are SORE TOPO CONF SRL?
3 salariați în medie în 2025 (17 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SORE TOPO CONF SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.