BUBLE FACE PAINTING SRL
BUBLE FACE PAINTING SRL: firmă în funcțiune din Sat Argeșani, Comuna Băiculești, Argeș, CUI 32206115. Cifră de afaceri 2025: 289.851 lei, 4 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 32206115
- Denumire
- BUBLE FACE PAINTING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|1178|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.09.2013
- Sediu
- nr. 13, Sat Argeșani, Comuna Băiculești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 289.851 lei (+35% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 81,3 mii lei · 2025 289,9 mii lei · maxim 2025 289,9 mii lei · minim 2015 81,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 36 lei · 2025 5,9 mii lei · maxim 2021 74,7 mii lei · minim 2024 −35,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 4 · maxim 2018 5 · minim 2019 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 289.851 lei | 214.613 lei | 257.369 lei | 170.670 lei | 240.801 lei | 120.302 lei | 149.052 lei | 145.637 lei | 123.075 lei | 102.680 lei | 81.251 lei |
| Venituri totale | 289.851 lei | 215.681 lei | 259.443 lei | 170.843 lei | 241.014 lei | 120.302 lei | 149.194 lei | 145.888 lei | 124.213 lei | 104.072 lei | 81.313 lei |
| Cheltuieli totale | 281.040 lei | 249.169 lei | 233.896 lei | 162.140 lei | 163.927 lei | 105.777 lei | 116.875 lei | 138.808 lei | 113.395 lei | 99.649 lei | 78.838 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 5.908 lei | 0 lei | 23.238 lei | 7.251 lei | 74.725 lei | 13.388 lei | 30.827 lei | 5.622 lei | 9.580 lei | 3.383 lei | 36 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 35.697 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.908 lei | -35.697 lei | 23.238 lei | 7.251 lei | 74.725 lei | 13.388 lei | 30.827 lei | 5.622 lei | 9.580 lei | 3.383 lei | 36 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 112.502 lei | 126.974 lei | 183.873 lei | 155.478 lei | 145.270 lei | 69.848 lei | 55.929 lei | 28.326 lei | 20.126 lei | 8.951 lei | 4.786 lei |
| Datorii | 18.309 lei | 16.467 lei | 17.018 lei | 11.861 lei | 8.903 lei | 8.206 lei | 7.675 lei | 10.899 lei | 8.321 lei | 6.726 lei | 5.943 lei |
| Capitaluri proprii | 94.193 lei | 110.507 lei | 166.855 lei | 143.617 lei | 136.367 lei | 61.642 lei | 48.254 lei | 17.427 lei | 11.805 lei | 2.225 lei | -1.157 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BUBLE FACE PAINTING SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BUBLE FACE PAINTING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BUBLE FACE PAINTING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Argeșani, Comuna Băiculești, județul Argeș (nr. 13); numărul de înmatriculare e J|03|1178|2013, din 04.09.2013.
Ce cifră de afaceri a avut BUBLE FACE PAINTING SRL în 2025?
289.851 lei, cu 35% peste 2024 (214.613 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.908 lei.
Câți salariați are BUBLE FACE PAINTING SRL?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BUBLE FACE PAINTING SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.