LOGISTIC SOLUTIONS & MORE SRL
LOGISTIC SOLUTIONS & MORE SRL: firmă în funcțiune din Sat Spătaru, Comuna Costești, Buzău, CUI 32193430. Cifră de afaceri 2025: 71.950 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32193430
- Denumire
- LOGISTIC SOLUTIONS & MORE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|688|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.08.2013
- Sediu
- nr. 328, Sat Spătaru, Comuna Costești, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
Arată toate (17)
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 71.950 lei (-69% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 94,1 mii lei · 2025 72 mii lei · maxim 2024 228,9 mii lei · minim 2018 8,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 20,6 mii lei · 2025 638 lei · maxim 2024 39,6 mii lei · minim 2021 −60,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · maxim 2015 0 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 71.950 lei | 228.931 lei | 9.916 lei | — | 45.126 lei | 37.517 lei | — | 8.800 lei | — | 40.553 lei | 94.145 lei |
| Venituri totale | 108.950 lei | 228.931 lei | 9.916 lei | 0 lei | 45.126 lei | 37.739 lei | 0 lei | 8.800 lei | 0 lei | 40.553 lei | 94.145 lei |
| Cheltuieli totale | 107.784 lei | 181.422 lei | 24.361 lei | 34.058 lei | 104.201 lei | 82.612 lei | 14.258 lei | 10.490 lei | 5.756 lei | 41.001 lei | 73.568 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 638 lei | 39.582 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 20.577 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 14.445 lei | 34.058 lei | 60.389 lei | 45.885 lei | 14.258 lei | 1.954 lei | 5.756 lei | 1.231 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 638 lei | 39.582 lei | -14.445 lei | -34.058 lei | -60.389 lei | -45.885 lei | -14.258 lei | -1.954 lei | -5.756 lei | -1.231 lei | 20.577 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 92.599 lei | 32.932 lei | 27.593 lei | 41.841 lei | 49.207 lei | 116.570 lei | 57.585 lei | 9.159 lei | 4.193 lei | 5.448 lei | 15.034 lei |
| Datorii | 237.753 lei | 178.724 lei | 212.968 lei | 212.770 lei | 186.079 lei | 193.053 lei | 88.183 lei | 25.499 lei | 17.995 lei | 13.494 lei | 20.398 lei |
| Capitaluri proprii | -145.154 lei | -145.792 lei | -185.375 lei | -170.929 lei | -136.872 lei | -76.483 lei | -30.598 lei | -16.340 lei | -13.802 lei | -8.046 lei | -5.364 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LOGISTIC SOLUTIONS & MORE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LOGISTIC SOLUTIONS & MORE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LOGISTIC SOLUTIONS & MORE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Spătaru, Comuna Costești, județul Buzău (nr. 328); numărul de înmatriculare e J|10|688|2013, din 30.08.2013.
Ce cifră de afaceri a avut LOGISTIC SOLUTIONS & MORE SRL în 2025?
71.950 lei, cu 69% sub 2024 (228.931 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 638 lei.
De unde vin datele despre LOGISTIC SOLUTIONS & MORE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.