CHARMING DEVELOPMENTS SRL

CHARMING DEVELOPMENTS SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 32183631. Cifră de afaceri 2025: 800 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
32183631
Denumire
CHARMING DEVELOPMENTS SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|10754|2013
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
28.08.2013
Sediu
BITOLIA, nr. 35, et. 1, CAMERA 3, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 0129 Cultivarea altor plante permanente · rev. 2
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (25)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
  • 9319 Alte activități sportive · rev. 2
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 800 lei (+4% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 500 lei · 2025 800 lei · maxim 2018 153,5 mii lei · minim 2015 500 lei.

Rezultat net (lei): 2015 25 lei · 2025 −406 lei · maxim 2018 107,2 mii lei · minim 2021 −2,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 0 · 2019 0 · maxim 2017 0 · minim 2017 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă800 lei770 lei735 lei805 lei840 lei32.618 lei130.475 lei153.544 lei137.002 lei73.521 lei500 lei
Venituri totale800 lei770 lei735 lei805 lei840 lei32.618 lei130.475 lei153.544 lei137.002 lei73.521 lei500 lei
Cheltuieli totale1.206 lei1.161 lei1.588 lei2.084 lei3.244 lei28.086 lei59.959 lei41.742 lei33.097 lei13.151 lei460 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei3.649 lei66.602 lei107.195 lei99.795 lei58.164 lei25 lei
Pierdere netă406 lei391 lei853 lei1.303 lei2.429 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-406 lei-391 lei-853 lei-1.303 lei-2.429 lei3.649 lei66.602 lei107.195 lei99.795 lei58.164 lei25 lei
Bilanț
Active totale1.451.994 lei1.452.400 lei1.452.791 lei1.453.644 lei1.602.947 lei1.605.375 lei1.602.553 lei1.576.555 lei1.501.319 lei1.454.171 lei1.429.532 lei
Datorii27 lei27 lei27 lei27 lei28 lei26 lei853 lei1.457 lei1.416 lei836 lei34.361 lei
Capitaluri proprii1.451.967 lei1.452.373 lei1.452.764 lei1.453.617 lei1.602.919 lei1.605.349 lei1.601.700 lei1.575.098 lei1.499.903 lei1.453.335 lei1.395.171 lei
Oameni
Număr mediu de salariați——————000——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CHARMING DEVELOPMENTS SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CHARMING DEVELOPMENTS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CHARMING DEVELOPMENTS SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (BITOLIA, nr. 35, et. 1, CAMERA 3); numărul de înmatriculare e J|40|10754|2013, din 28.08.2013.

Ce cifră de afaceri a avut CHARMING DEVELOPMENTS SRL în 2025?

800 lei, cu 4% peste 2024 (770 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 406 lei.

De unde vin datele despre CHARMING DEVELOPMENTS SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.