STRATEGIC MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.
STRATEGIC MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 32180457. Cifră de afaceri 2025: 268.471 lei, 1 salariați. Da
Registru
- CUI
- 32180457
- Denumire
- STRATEGIC MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|1366|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.02.2019
- Sediu
- PRELUNGIREA GHENCEA, nr. 84C, et. 1, Camera 1, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Arată toate (10)
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 268.471 lei (+62% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 216,9 mii lei · 2025 268,5 mii lei · maxim 2019 2,3 mil. lei · minim 2017 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 39,3 mii lei · 2025 51,2 mii lei · maxim 2019 2,2 mil. lei · minim 2017 −674 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 268.471 lei | 165.229 lei | 164.724 lei | 159.146 lei | 148.928 lei | 1.090.533 lei | 2.295.076 lei | 40.000 lei | 0 lei | 112.200 lei | 216.876 lei |
| Venituri totale | 269.559 lei | 167.445 lei | 165.923 lei | 160.422 lei | 159.730 lei | 1.111.539 lei | 2.320.338 lei | 40.007 lei | 0 lei | 112.205 lei | 216.881 lei |
| Cheltuieli totale | 208.857 lei | 140.028 lei | 135.261 lei | 55.850 lei | 69.651 lei | 144.513 lei | 90.737 lei | 3.355 lei | 674 lei | 1.110 lei | 171.056 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 51.184 lei | 23.688 lei | 26.409 lei | 103.001 lei | 88.520 lei | 956.935 lei | 2.206.572 lei | 35.452 lei | 0 lei | 107.729 lei | 39.319 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 674 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 51.184 lei | 23.688 lei | 26.409 lei | 103.001 lei | 88.520 lei | 956.935 lei | 2.206.572 lei | 35.452 lei | -674 lei | 107.729 lei | 39.319 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 77.643 lei | 93.128 lei | 71.645 lei | 114.549 lei | 98.269 lei | 973.553 lei | 2.231.008 lei | 37.492 lei | 526 lei | 110.260 lei | 41.310 lei |
| Datorii | 23.947 lei | 10.788 lei | 12.993 lei | 9.148 lei | 7.349 lei | 14.218 lei | 22.236 lei | 2.314 lei | 0 lei | 1.331 lei | 791 lei |
| Capitaluri proprii | 53.696 lei | 82.340 lei | 58.652 lei | 105.401 lei | 90.920 lei | 959.335 lei | 2.208.772 lei | 35.178 lei | 526 lei | 108.929 lei | 40.519 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STRATEGIC MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, STRATEGIC MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul STRATEGIC MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (PRELUNGIREA GHENCEA, nr. 84C, et. 1, Camera 1); numărul de înmatriculare e J|40|1366|2019, din 05.02.2019.
Ce cifră de afaceri a avut STRATEGIC MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
268.471 lei, cu 62% peste 2024 (165.229 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 51.184 lei.
Câți salariați are STRATEGIC MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre STRATEGIC MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.