UDI PANIF 2001 SRL — dosare în instanță

Numele UDI PANIF 2001 SRL apare în 3 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 23 octombrie 2026.

Dosare publice
3
Instanțe
3
Primul dosar
21 iunie 2023
Ultima activitate
23 octombrie 2026
Rol dominant
Apelant — 1 din 3 dosare cu calitate cunoscută (33%)

Din registrul firmelor (CUI 32174056)

CUI
32174056
Denumire
UDI-PANIF 2001 SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|37|276|2013
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
27.08.2013
Sediu
TRAIAN, bl. 241, sc. C, et. Parter, ap. 2, Municipiul Vaslui, Vaslui
Activități autorizate (CAEN)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
  • 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic · rev. 3
  • 2311 Fabricarea sticlei plate · rev. 3
  • 2312 Prelucrarea și fasonarea sticlei plate · rev. 3
  • 2315 Fabricarea de sticlărie tehnică · rev. 3
Arată toate (13)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
  • 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.294.962 lei (+4% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 883,1 mii lei · 2025 7,3 mil. lei · maxim 2019 7,6 mil. lei · minim 2015 883,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 7,6 mii lei · 2025 5,9 mii lei · maxim 2023 527 mii lei · minim 2025 5,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 40 · maxim 2018 65 · minim 2015 8.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă7.294.962 lei7.009.446 lei6.470.791 lei6.134.006 lei4.171.736 lei4.517.218 lei7.569.861 lei7.094.002 lei6.050.213 lei1.980.955 lei883.051 lei
Venituri totale10.372.209 lei9.586.945 lei8.671.487 lei8.412.590 lei6.669.650 lei6.905.704 lei9.168.881 lei8.064.049 lei6.861.895 lei1.989.672 lei888.776 lei
Cheltuieli totale10.325.949 lei9.270.908 lei8.060.039 lei8.009.918 lei6.360.093 lei6.525.417 lei9.020.426 lei8.035.250 lei6.523.614 lei1.957.594 lei879.556 lei
Rezultat
Profit net5.901 lei266.218 lei527.018 lei353.170 lei264.900 lei311.212 lei121.684 lei15.770 lei290.367 lei26.088 lei7.597 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net5.901 lei266.218 lei527.018 lei353.170 lei264.900 lei311.212 lei121.684 lei15.770 lei290.367 lei26.088 lei7.597 lei
Bilanț
Active totale3.777.852 lei3.439.098 lei3.033.960 lei3.042.020 lei2.858.202 lei3.137.760 lei2.124.635 lei1.647.202 lei1.697.093 lei670.306 lei382.223 lei
Datorii3.020.082 lei2.548.340 lei1.955.677 lei2.208.770 lei1.652.333 lei2.149.623 lei1.447.710 lei1.093.901 lei1.073.521 lei585.935 lei323.939 lei
Capitaluri proprii757.770 lei890.758 lei1.078.283 lei833.250 lei1.205.869 lei988.137 lei676.925 lei553.301 lei623.572 lei84.371 lei58.284 lei
Oameni
Număr mediu de salariați404035353535556549158

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Unde se judecă — 3 instanțe în 2 județe

Cele mai multe la Curtea de Apel Iași (1 · 33%), apoi Judecătoria Iași (1) și Judecătoria Vaslui (1).

InstanțăJudețGradDosare
Curtea de Apel IașiIașiCurte de apel1
Judecătoria IașiIașiJudecătorie1
Judecătoria VasluiVasluiJudecătorie1

Calitate procesuală

  • Apelant: 1
  • Pârât: 1
  • Terţ poprit: 1

Categorii de dosare

  • Civil: 2
  • Litigii de muncă: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 2
  • Apel: 1

Dosare pe ani

  • 2023: 1
  • 2025: 2

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
44980/245/2025Judecătoria IașiCivilFondTerţ poprit
8864/333/2025Judecătoria VasluiCivilFondPârât
2084/89/2022Curtea de Apel IașiLitigii de muncăApelApelant

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare UDI PANIF 2001 SRL?

UDI PANIF 2001 SRL apare în 3 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 23 octombrie 2026.

La ce instanțe apare cel mai des UDI PANIF 2001 SRL?

Cel mai des la Curtea de Apel Iași (1), Judecătoria Iași (1) și Judecătoria Vaslui (1).

În ce calitate apare cel mai des UDI PANIF 2001 SRL?

Cel mai des ca apelant (1 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă apelant și pârât?

Apelant: partea care a declarat apel împotriva unei hotărâri. Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.