LED SCAPE SRL
LED SCAPE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 32156360. Cifră de afaceri 2025: 730.733 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32156360
- Denumire
- LED SCAPE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10456|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.08.2013
- Sediu
- UNIRII, nr. 313, et. 2, CLADIREA C1-U7 (FOSTA C17-D5), CAMERA 44, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
Arată toate (10)
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 730.733 lei (-29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,2 mil. lei · 2025 730,7 mii lei · maxim 2015 1,2 mil. lei · minim 2018 530,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 205,3 mii lei · 2025 146,3 mii lei · maxim 2024 329,7 mii lei · minim 2017 125 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 1 · maxim 2015 4 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 730.733 lei | 1.033.421 lei | 1.074.659 lei | 946.839 lei | 1.208.914 lei | 894.403 lei | 614.077 lei | 530.780 lei | 536.683 lei | 661.531 lei | 1.228.999 lei |
| Venituri totale | 730.971 lei | 1.033.503 lei | 1.074.953 lei | 947.023 lei | 1.208.914 lei | 894.403 lei | 614.754 lei | 530.889 lei | 537.385 lei | 662.179 lei | 1.230.256 lei |
| Cheltuieli totale | 570.471 lei | 679.764 lei | 921.241 lei | 739.271 lei | 930.630 lei | 559.500 lei | 468.513 lei | 297.557 lei | 407.000 lei | 505.649 lei | 988.640 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 146.268 lei | 329.681 lei | 145.794 lei | 200.337 lei | 268.198 lei | 325.959 lei | 140.093 lei | 228.023 lei | 125.011 lei | 133.679 lei | 205.330 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 146.268 lei | 329.681 lei | 145.794 lei | 200.337 lei | 268.198 lei | 325.959 lei | 140.093 lei | 228.023 lei | 125.011 lei | 133.679 lei | 205.330 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 424.923 lei | 691.294 lei | 406.737 lei | 577.977 lei | 438.729 lei | 438.471 lei | 368.613 lei | 325.569 lei | 313.686 lei | 445.997 lei | 399.969 lei |
| Datorii | 278.355 lei | 361.313 lei | 260.306 lei | 377.340 lei | 112.446 lei | 109.629 lei | 228.280 lei | 97.306 lei | 75.285 lei | 106.748 lei | 65.891 lei |
| Capitaluri proprii | 146.568 lei | 329.981 lei | 146.431 lei | 200.637 lei | 326.283 lei | 328.842 lei | 140.333 lei | 228.263 lei | 238.401 lei | 339.249 lei | 334.078 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 3 | — | 2 | 3 | 3 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LED SCAPE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LED SCAPE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LED SCAPE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (UNIRII, nr. 313, et. 2, CLADIREA C1-U7 (FOSTA C17-D5), CAMERA 44); numărul de înmatriculare e J|40|10456|2013, din 21.08.2013.
Ce cifră de afaceri a avut LED SCAPE SRL în 2025?
730.733 lei, cu 29% sub 2024 (1.033.421 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 146.268 lei.
Câți salariați are LED SCAPE SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LED SCAPE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.