MERIVA STYLE SRL — dosare în instanță

Numele MERIVA STYLE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 14 octombrie 2026.

Dosare publice
1
Instanțe
1
Primul dosar
16 martie 2023
Ultima activitate
14 octombrie 2026
Rol dominant
Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 32154067)

CUI
32154067
Denumire
MERIVA STYLE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|629|2013
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.08.2013
Sediu
Poligonului, nr. 16, sc. A, ap. 19, Sat Șcheia, Comuna Șcheia, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
  • 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 40.545 lei (+56% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 409 lei · 2025 40,5 mii lei · maxim 2021 59,7 mii lei · minim 2018 0 lei.

Rezultat net (lei): 2015 −10 mii lei · 2025 −8 mii lei · maxim 2020 3 mii lei · minim 2022 −53,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2017 2 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă40.545 lei26.060 lei12.855 lei4.000 lei59.665 lei58.710 lei6.181 lei0 lei463 lei255 lei409 lei
Venituri totale40.545 lei26.060 lei12.855 lei4.000 lei59.665 lei60.560 lei6.181 lei0 lei463 lei255 lei409 lei
Cheltuieli totale48.515 lei29.696 lei35.835 lei57.159 lei59.559 lei57.317 lei22.710 lei9.775 lei25.134 lei12.915 lei10.381 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei106 lei3.000 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă7.970 lei3.636 lei23.109 lei53.164 lei0 lei0 lei16.664 lei9.775 lei24.676 lei12.666 lei9.985 lei
Rezultat net-7.970 lei-3.636 lei-23.109 lei-53.164 lei106 lei3.000 lei-16.664 lei-9.775 lei-24.676 lei-12.666 lei-9.985 lei
Bilanț
Active totale60.734 lei74.527 lei71.885 lei62.033 lei60.271 lei38.588 lei16.589 lei6.414 lei669 lei706 lei6.984 lei
Datorii240.036 lei245.859 lei239.580 lei206.619 lei151.693 lei130.116 lei111.117 lei84.278 lei68.758 lei44.119 lei37.731 lei
Capitaluri proprii-179.302 lei-171.332 lei-167.695 lei-144.586 lei-91.422 lei-91.528 lei-94.528 lei-77.864 lei-68.089 lei-43.413 lei-30.747 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1—111212211

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Terţ poprit: 1

Categorii de dosare

  • Civil: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 1

Dosare pe ani

  • 2023: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
3634/193/2023Judecătoria BotoșaniCivilFondTerţ poprit

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare MERIVA STYLE SRL?

MERIVA STYLE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 14 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des MERIVA STYLE SRL?

Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 23 octombrie 2026.