MAPI ESTEVO SRL
MAPI ESTEVO SRL: firmă în funcțiune din Sat Toboliu, Comuna Toboliu, Bihor, CUI 32127828. Cifră de afaceri 2020: 363.172 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32127828
- Denumire
- MAPI ESTEVO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|1345|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.08.2013
- Sediu
- TOBOLIU, nr. 1/B, Sat Toboliu, Comuna Toboliu, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 2041 Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2020 · 5 bilanțuri
Financiar · 2015–2020 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.
În 2020, cifra de afaceri netă a fost 363.172 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 41,5 mii lei · 2020 363,2 mii lei · maxim 2020 363,2 mii lei · minim 2017 26,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 5,2 mii lei · 2020 347,1 mii lei · maxim 2020 347,1 mii lei · minim 2019 −159,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 363.172 lei | — | fără bilanț | 26.422 lei | 233.550 lei | 41.459 lei |
| Venituri totale | 363.172 lei | 0 lei | fără bilanț | 26.422 lei | 233.550 lei | 42.373 lei |
| Cheltuieli totale | 5.157 lei | 159.443 lei | fără bilanț | 6.136 lei | 216.734 lei | 35.859 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 347.120 lei | 0 lei | fără bilanț | 19.493 lei | 9.809 lei | 5.243 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 159.443 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 347.120 lei | -159.443 lei | fără bilanț | 19.493 lei | 9.809 lei | 5.243 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 1.454.090 lei | 1.022.314 lei | fără bilanț | 1.240.948 lei | 1.224.853 lei | 1.153.079 lei |
| Datorii | 1.129.665 lei | 1.045.009 lei | fără bilanț | 1.133.296 lei | 1.136.694 lei | 1.074.729 lei |
| Capitaluri proprii | 324.425 lei | -22.695 lei | fără bilanț | 107.652 lei | 88.159 lei | 78.350 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | fără bilanț | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAPI ESTEVO SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MAPI ESTEVO SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MAPI ESTEVO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Toboliu, Comuna Toboliu, județul Bihor (TOBOLIU, nr. 1/B); numărul de înmatriculare e J|05|1345|2013, din 12.08.2013.
Ce cifră de afaceri a avut MAPI ESTEVO SRL în 2020?
363.172 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 347.120 lei.
De unde vin datele despre MAPI ESTEVO SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.