NIMBUS PROJECT SRL
NIMBUS PROJECT SRL: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Afumați, Comuna Afumați, Ilfov, CUI 32070624. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32070624
- Denumire
- NIMBUS PROJECT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2282|2013
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 29.07.2013
- Sediu
- BUCUREȘTI-URZICENI, nr. 73, Corp C2, Sat Afumați, Comuna Afumați, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 13.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 54,8 mii lei · 2017 13 mii lei · maxim 2016 61 mii lei · minim 2017 13 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,5 mii lei · 2023 0 lei · maxim 2017 35 mii lei · minim 2018 −29,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2018 0 · maxim 2015 3 · minim 2018 0.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | 13.000 lei | 61.000 lei | 54.839 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 87.274 lei | 61.000 lei | 54.839 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | 11.513 lei | 27.522 lei | 27.512 lei | 29.155 lei | 51.416 lei | 55.616 lei | 51.662 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 34.985 lei | 4.774 lei | 1.532 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 11.513 lei | 27.522 lei | 27.512 lei | 29.155 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | -11.513 lei | -27.522 lei | -27.512 lei | -29.155 lei | 34.985 lei | 4.774 lei | 1.532 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 20.808 lei | 20.808 lei | 20.808 lei | 32.221 lei | 59.862 lei | 87.254 lei | 116.661 lei | 156.120 lei | 181.528 lei |
| Datorii | 71.085 lei | 71.085 lei | 71.085 lei | 70.985 lei | 71.105 lei | 70.985 lei | 71.236 lei | 145.680 lei | 175.862 lei |
| Capitaluri proprii | -50.277 lei | -50.277 lei | -50.277 lei | -38.764 lei | -11.243 lei | 16.269 lei | 45.425 lei | 10.440 lei | 5.666 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 0 | 3 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NIMBUS PROJECT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NIMBUS PROJECT SRL figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NIMBUS PROJECT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Afumați, Comuna Afumați, județul Ilfov (BUCUREȘTI-URZICENI, nr. 73, Corp C2); numărul de înmatriculare e J|23|2282|2013, din 29.07.2013.
De unde vin datele despre NIMBUS PROJECT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.