MEDILIS TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.
MEDILIS TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Tântava, Comuna Grădinari, Giurgiu, CUI 32068497. Cifră de afaceri 2025: 63.000 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 32068497
- Denumire
- MEDILIS TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|396|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.06.2020
- Sediu
- Tufan, nr. 324, CAMERA NR. 2, Sat Tântava, Comuna Grădinari, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 3311 Repararea articolelor fabricate din metal · rev. 2
- 3314 Repararea echipamentelor electrice · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (17)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 63.000 lei (-22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,1 mil. lei · 2025 63 mii lei · maxim 2015 1,1 mil. lei · minim 2019 2,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 396,5 mii lei · 2025 −103,1 mii lei · maxim 2015 396,5 mii lei · minim 2024 −108,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 63.000 lei | 80.712 lei | 423.097 lei | 380.156 lei | 905.106 lei | 7.500 lei | 2.520 lei | — | — | 409.155 lei | 1.078.078 lei |
| Venituri totale | 63.003 lei | 80.980 lei | 431.260 lei | 397.259 lei | 914.672 lei | 7.500 lei | 2.520 lei | 0 lei | 0 lei | 411.653 lei | 1.079.658 lei |
| Cheltuieli totale | 166.128 lei | 189.158 lei | 334.288 lei | 390.921 lei | 808.635 lei | 60.376 lei | 7.517 lei | 14.281 lei | 46.269 lei | 367.876 lei | 610.670 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 92.961 lei | 2.612 lei | 97.088 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 34.466 lei | 396.470 lei |
| Pierdere netă | 103.125 lei | 108.178 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 52.951 lei | 5.073 lei | 14.281 lei | 46.269 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -103.125 lei | -108.178 lei | 92.961 lei | 2.612 lei | 97.088 lei | -52.951 lei | -5.073 lei | -14.281 lei | -46.269 lei | 34.466 lei | 396.470 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 407.259 lei | 450.867 lei | 606.929 lei | 446.149 lei | 633.828 lei | 443.126 lei | 643.755 lei | 648.318 lei | 677.043 lei | 724.974 lei | 1.063.173 lei |
| Datorii | 226.224 lei | 166.707 lei | 160.243 lei | 92.424 lei | 140.715 lei | 47.101 lei | 54.979 lei | 54.469 lei | 68.913 lei | 70.575 lei | 443.241 lei |
| Capitaluri proprii | 181.035 lei | 284.160 lei | 446.686 lei | 353.725 lei | 493.113 lei | 396.025 lei | 588.776 lei | 593.849 lei | 608.130 lei | 654.399 lei | 619.932 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | 1 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MEDILIS TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MEDILIS TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MEDILIS TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tântava, Comuna Grădinari, județul Giurgiu (Tufan, nr. 324, CAMERA NR. 2); numărul de înmatriculare e J|52|396|2020, din 09.06.2020.
Ce cifră de afaceri a avut MEDILIS TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
63.000 lei, cu 22% sub 2024 (80.712 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 103.125 lei.
Câți salariați are MEDILIS TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MEDILIS TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.