DELMIALEX GRUP SRL
DELMIALEX GRUP SRL: firmă în funcțiune din Sat Bucureasa, Comuna Dănești, Gorj, CUI 32066704. Cifră de afaceri 2025: 248.041 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 32066704
- Denumire
- DELMIALEX GRUP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|374|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.07.2013
- Sediu
- nr. 201, Sat Bucureasa, Comuna Dănești, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
Arată toate (8)
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 248.041 lei (-14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 299,5 mii lei · 2025 248 mii lei · maxim 2015 299,5 mii lei · minim 2021 3,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −8,9 mii lei · 2025 525 lei · maxim 2018 33,3 mii lei · minim 2016 −48,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2015 3 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 248.041 lei | 288.122 lei | 99.744 lei | — | 3.139 lei | 21.273 lei | 104.754 lei | 97.482 lei | 217.094 lei | 195.405 lei | 299.498 lei |
| Venituri totale | 266.041 lei | 288.122 lei | 99.744 lei | 0 lei | 16.139 lei | 83.273 lei | 170.754 lei | 147.484 lei | 217.095 lei | 195.405 lei | 299.499 lei |
| Cheltuieli totale | 265.489 lei | 306.160 lei | 116.985 lei | 5.429 lei | 15.958 lei | 49.931 lei | 167.862 lei | 112.762 lei | 234.418 lei | 242.029 lei | 308.416 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 525 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 181 lei | 32.602 lei | 1.185 lei | 33.257 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 18.038 lei | 17.241 lei | 5.429 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 19.494 lei | 48.578 lei | 8.917 lei |
| Rezultat net | 525 lei | -18.038 lei | -17.241 lei | -5.429 lei | 181 lei | 32.602 lei | 1.185 lei | 33.257 lei | -19.494 lei | -48.578 lei | -8.917 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 25.877 lei | 27.084 lei | 17.816 lei | 1.617 lei | 7.045 lei | 13.543 lei | 28.956 lei | 66.291 lei | 77.169 lei | 87.880 lei | 105.250 lei |
| Datorii | 59.014 lei | 60.746 lei | 33.440 lei | 0 lei | 0 lei | 6.678 lei | 54.693 lei | 93.214 lei | 137.349 lei | 128.565 lei | 97.358 lei |
| Capitaluri proprii | -33.137 lei | -33.662 lei | -15.624 lei | 1.617 lei | 7.045 lei | 6.865 lei | -25.737 lei | -26.923 lei | -60.180 lei | -40.685 lei | 7.892 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DELMIALEX GRUP SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DELMIALEX GRUP SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DELMIALEX GRUP SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bucureasa, Comuna Dănești, județul Gorj (nr. 201); numărul de înmatriculare e J|18|374|2013, din 26.07.2013.
Ce cifră de afaceri a avut DELMIALEX GRUP SRL în 2025?
248.041 lei, cu 14% sub 2024 (288.122 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 525 lei.
Câți salariați are DELMIALEX GRUP SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DELMIALEX GRUP SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.