ROKA TOP DESIGN SRL — dosare în instanță
Numele ROKA TOP DESIGN SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 25 iunie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 24 iunie 2026
- Ultima activitate
- 25 iunie 2026
- Rol dominant
- Petent — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 32054319)
- CUI
- 32054319
- Denumire
- ROKA TOP DESIGN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|980|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.07.2013
- Sediu
- BALOTEȘTI, nr. 21A, Municipiul Pitești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
Arată toate (26)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 6.473.838 lei (+6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,4 mil. lei · 2025 6,5 mil. lei · maxim 2022 6,6 mil. lei · minim 2015 1,4 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 98,2 mii lei · 2025 465,1 mii lei · maxim 2019 780,1 mii lei · minim 2015 98,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 7 · maxim 2021 10 · minim 2015 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 6.473.838 lei | 6.134.065 lei | 4.581.342 lei | 6.567.164 lei | 6.081.894 lei | 5.196.696 lei | 5.581.389 lei | 4.475.164 lei | 3.582.252 lei | 2.917.127 lei | 1.359.463 lei |
| Venituri totale | 6.980.833 lei | 6.143.817 lei | 4.584.900 lei | 6.611.243 lei | 6.179.773 lei | 5.354.008 lei | 5.635.802 lei | 4.525.739 lei | 3.640.881 lei | 2.954.584 lei | 1.377.013 lei |
| Cheltuieli totale | 6.449.614 lei | 5.704.560 lei | 4.383.644 lei | 5.808.542 lei | 5.352.286 lei | 4.600.524 lei | 4.783.044 lei | 3.876.875 lei | 3.308.160 lei | 2.614.036 lei | 1.260.972 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 465.110 lei | 377.985 lei | 173.059 lei | 695.169 lei | 717.504 lei | 642.000 lei | 780.075 lei | 605.132 lei | 284.761 lei | 292.278 lei | 98.175 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 465.110 lei | 377.985 lei | 173.059 lei | 695.169 lei | 717.504 lei | 642.000 lei | 780.075 lei | 605.132 lei | 284.761 lei | 292.278 lei | 98.175 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.142.908 lei | 2.378.901 lei | 2.263.088 lei | 2.666.769 lei | 2.006.504 lei | 1.361.091 lei | 1.737.996 lei | 1.349.979 lei | 1.189.959 lei | 1.442.614 lei | 970.559 lei |
| Datorii | 1.327.520 lei | 1.785.647 lei | 1.749.961 lei | 1.784.015 lei | 861.527 lei | 307.176 lei | 617.367 lei | 403.236 lei | 687.172 lei | 968.391 lei | 784.205 lei |
| Capitaluri proprii | 466.827 lei | 379.185 lei | 320.111 lei | 696.369 lei | 718.704 lei | 711.501 lei | 849.576 lei | 674.633 lei | 354.262 lei | 361.779 lei | 167.676 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 8 | 8 | 9 | 10 | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Petent: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 2467/828/2026 | Judecătoria Topoloveni | Litigii cu profesioniștii | Fond | Petent |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ROKA TOP DESIGN SRL?
ROKA TOP DESIGN SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 25 iunie 2026.
În ce calitate apare cel mai des ROKA TOP DESIGN SRL?
Cel mai des ca petent (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă petent?
Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.