CARPATI RESIDENCE S.R.L.
CARPATI RESIDENCE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 32029528. Cifră de afaceri 2025: 1.884.650 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 32029528
- Denumire
- CARPATI RESIDENCE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|1845|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.07.2013
- Sediu
- Crivaia, nr. 1, sc. B, ap. 11, MANSARDA, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (20)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.884.650 lei (-29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 681,3 mii lei · 2025 1,9 mil. lei · maxim 2022 3 mil. lei · minim 2018 −41,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 65,4 mii lei · 2025 117,8 mii lei · maxim 2022 2,2 mil. lei · minim 2021 −40,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 1 · maxim 2016 2 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.884.650 lei | 2.639.652 lei | 998.457 lei | 2.966.074 lei | 1.000 lei | — | — | -41.130 lei | 20.137 lei | 252.201 lei | 681.343 lei |
| Venituri totale | 2.384.218 lei | 4.377.541 lei | 2.489.000 lei | 3.822.984 lei | 458.761 lei | 5 lei | 5 lei | -41.125 lei | 20.143 lei | 252.211 lei | 681.353 lei |
| Cheltuieli totale | 2.246.015 lei | 3.936.039 lei | 2.331.699 lei | 1.599.185 lei | 499.247 lei | 570 lei | 250 lei | -38.063 lei | 22.714 lei | 230.850 lei | 603.404 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 117.825 lei | 377.229 lei | 148.813 lei | 2.194.731 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 17.911 lei | 65.422 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 40.496 lei | 565 lei | 245 lei | 3.062 lei | 3.175 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 117.825 lei | 377.229 lei | 148.813 lei | 2.194.731 lei | -40.496 lei | -565 lei | -245 lei | -3.062 lei | -3.175 lei | 17.911 lei | 65.422 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 5.116.867 lei | 3.299.144 lei | 2.664.579 lei | 2.497.913 lei | 564.838 lei | 111.562 lei | 122.271 lei | 128.514 lei | 175.312 lei | 200.619 lei | 213.777 lei |
| Datorii | 2.469.285 lei | 528.557 lei | 271.220 lei | 253.367 lei | 515.023 lei | 21.251 lei | 31.395 lei | 37.403 lei | 81.139 lei | 103.271 lei | 134.340 lei |
| Capitaluri proprii | 2.647.582 lei | 2.770.587 lei | 2.393.359 lei | 2.244.546 lei | 49.815 lei | 90.311 lei | 90.876 lei | 91.111 lei | 94.173 lei | 97.348 lei | 79.437 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 2 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CARPATI RESIDENCE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CARPATI RESIDENCE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CARPATI RESIDENCE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (Crivaia, nr. 1, sc. B, ap. 11, MANSARDA); numărul de înmatriculare e J|35|1845|2013, din 18.07.2013.
Ce cifră de afaceri a avut CARPATI RESIDENCE S.R.L. în 2025?
1.884.650 lei, cu 29% sub 2024 (2.639.652 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 117.825 lei.
Câți salariați are CARPATI RESIDENCE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CARPATI RESIDENCE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.