TERNEWSOL SRL
TERNEWSOL SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 32009130. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32009130
- Denumire
- TERNEWSOL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|461|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.07.2013
- Sediu
- PLANTELOR, nr. 22, bl. 3, sc. 1, et. 2, ap. 13, Municipiul Brăila, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
Arată toate (14)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 191,3 mii lei · 2022 0 lei · maxim 2017 441,5 mii lei · minim 2021 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 64,5 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2016 140,5 mii lei · minim 2018 −50,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 0 · maxim 2016 3 · minim 2019 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | 0 lei | 0 lei | — | — | 29.144 lei | 441.466 lei | 369.400 lei | 191.280 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 29.144 lei | 441.466 lei | 369.400 lei | 191.280 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | 619 lei | 676 lei | 79.384 lei | 315.855 lei | 224.262 lei | 121.074 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 121.196 lei | 140.461 lei | 64.467 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 619 lei | 676 lei | 50.563 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | -619 lei | -676 lei | -50.563 lei | 121.196 lei | 140.461 lei | 64.467 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 217.148 lei | 241.148 lei | 244.648 lei | 291.560 lei | 291.560 lei | 291.560 lei | 292.179 lei | 293.852 lei | 344.260 lei | 220.791 lei | 72.539 lei |
| Datorii | 72.935 lei | 33.650 lei | 37.150 lei | 15.312 lei | 15.312 lei | 15.312 lei | 15.312 lei | 16.309 lei | 16.154 lei | 13.881 lei | 6.091 lei |
| Capitaluri proprii | 144.213 lei | 207.498 lei | 207.498 lei | 276.248 lei | 276.248 lei | 276.248 lei | 276.867 lei | 277.543 lei | 328.106 lei | 206.910 lei | 66.448 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TERNEWSOL SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TERNEWSOL SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul TERNEWSOL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (PLANTELOR, nr. 22, bl. 3, sc. 1, et. 2, ap. 13); numărul de înmatriculare e J|09|461|2013, din 15.07.2013.
Câți salariați are TERNEWSOL SRL?
0 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TERNEWSOL SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.