MALTOTEM PROD SRL
MALTOTEM PROD SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 32009105. Cifră de afaceri 2025: 196.431 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32009105
- Denumire
- MALTOTEM PROD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|460|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.07.2013
- Sediu
- CĂLUGĂRENI, nr. 10, bl. B36, sc. 2, et. 3, ap. 25, BIROUL NR.3, Municipiul Brăila, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (20)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 196.431 lei (+43% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 30,4 mii lei · 2025 196,4 mii lei · maxim 2025 196,4 mii lei · minim 2015 30,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,1 mii lei · 2025 6 lei · maxim 2015 1,1 mii lei · minim 2023 −75,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2021 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 196.431 lei | 137.058 lei | 88.794 lei | 136.517 lei | 137.751 lei | 123.922 lei | 69.145 lei | 79.673 lei | 72.822 lei | 36.986 lei | 30.380 lei |
| Venituri totale | 201.454 lei | 193.182 lei | 88.794 lei | 136.518 lei | 187.149 lei | 126.274 lei | 69.145 lei | 79.673 lei | 72.822 lei | 36.986 lei | 30.380 lei |
| Cheltuieli totale | 199.434 lei | 190.744 lei | 163.492 lei | 179.613 lei | 196.790 lei | 145.396 lei | 106.649 lei | 110.675 lei | 88.358 lei | 49.912 lei | 28.397 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 6 lei | 506 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.091 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 75.579 lei | 44.460 lei | 10.409 lei | 19.646 lei | 38.195 lei | 31.799 lei | 16.265 lei | 13.665 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 6 lei | 506 lei | -75.579 lei | -44.460 lei | -10.409 lei | -19.646 lei | -38.195 lei | -31.799 lei | -16.265 lei | -13.665 lei | 1.091 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 30.742 lei | 23.167 lei | 68.987 lei | 34.281 lei | 58.820 lei | 59.232 lei | 85.871 lei | 91.817 lei | 95.294 lei | 69.540 lei | 54.956 lei |
| Datorii | 316.137 lei | 308.568 lei | 354.894 lei | 244.610 lei | 224.689 lei | 214.692 lei | 221.685 lei | 189.435 lei | 161.113 lei | 119.094 lei | 90.845 lei |
| Capitaluri proprii | -285.395 lei | -285.401 lei | -285.907 lei | -210.329 lei | -165.869 lei | -155.460 lei | -135.814 lei | -97.618 lei | -65.819 lei | -49.554 lei | -35.889 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MALTOTEM PROD SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MALTOTEM PROD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MALTOTEM PROD SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (CĂLUGĂRENI, nr. 10, bl. B36, sc. 2, et. 3, ap. 25, BIROUL NR.3); numărul de înmatriculare e J|09|460|2013, din 15.07.2013.
Ce cifră de afaceri a avut MALTOTEM PROD SRL în 2025?
196.431 lei, cu 43% peste 2024 (137.058 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6 lei.
Câți salariați are MALTOTEM PROD SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MALTOTEM PROD SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.