MAKE SECURITY M & M & M SRL

MAKE SECURITY M & M & M SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Arad, Arad, CUI 31992499. Cifră de afaceri 2025: 273.646 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
31992499
Denumire
MAKE SECURITY M & M & M SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|02|766|2013
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.07.2013
Sediu
BRADULUI, nr. 33, Municipiul Arad, Arad
Activități autorizate (CAEN)
  • 3313 Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice · rev. 3
  • 3314 Repararea și întreținerea echipamentelor electrice · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Arată toate (10)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 9521 Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 3
  • 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 3
  • 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 273.646 lei (+28% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 218,7 mii lei · 2025 273,6 mii lei · maxim 2021 299,1 mii lei · minim 2024 213,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 92 mii lei · 2025 80,4 mii lei · maxim 2016 100 mii lei · minim 2017 6,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 3 · maxim 2015 6 · minim 2024 3.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă273.646 lei213.167 lei213.343 lei215.613 lei299.052 lei287.535 lei268.523 lei220.647 lei219.961 lei218.420 lei218.664 lei
Venituri totale273.646 lei219.418 lei213.343 lei216.144 lei299.652 lei287.538 lei268.523 lei220.647 lei219.961 lei218.420 lei218.664 lei
Cheltuieli totale190.717 lei173.987 lei150.814 lei181.132 lei218.383 lei240.725 lei218.957 lei181.206 lei211.535 lei116.219 lei120.142 lei
Rezultat
Profit net80.381 lei43.236 lei60.391 lei33.048 lei78.270 lei43.923 lei46.876 lei37.219 lei6.210 lei100.015 lei91.994 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net80.381 lei43.236 lei60.391 lei33.048 lei78.270 lei43.923 lei46.876 lei37.219 lei6.210 lei100.015 lei91.994 lei
Bilanț
Active totale244.767 lei130.290 lei140.073 lei104.775 lei136.761 lei157.197 lei284.863 lei261.468 lei279.305 lei138.482 lei229.011 lei
Datorii92.512 lei18.415 lei46.434 lei71.527 lei58.291 lei113.074 lei94.343 lei117.824 lei172.880 lei38.267 lei8.839 lei
Capitaluri proprii152.255 lei111.875 lei93.639 lei33.248 lei78.470 lei44.123 lei190.520 lei143.644 lei106.425 lei100.215 lei220.172 lei
Oameni
Număr mediu de salariați33——4444556

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MAKE SECURITY M & M & M SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MAKE SECURITY M & M & M SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul MAKE SECURITY M & M & M SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Arad, județul Arad (BRADULUI, nr. 33); numărul de înmatriculare e J|02|766|2013, din 10.07.2013.

Ce cifră de afaceri a avut MAKE SECURITY M & M & M SRL în 2025?

273.646 lei, cu 28% peste 2024 (213.167 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 80.381 lei.

Câți salariați are MAKE SECURITY M & M & M SRL?

3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MAKE SECURITY M & M & M SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.