SMARTCON INTACT SRL

SMARTCON INTACT SRL: firmă în funcțiune din Sat Breaza, Comuna Negrilești, Bistrița-Năsăud, CUI 31989892. Cifră de afaceri 2025: 609.121 lei, 1 salariați. Date

Registru

CUI
31989892
Denumire
SMARTCON INTACT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|06|407|2013
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.07.2013
Sediu
nr. 70A, Sat Breaza, Comuna Negrilești, Bistrița-Năsăud
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 609.121 lei (+24% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 6,4 mii lei · 2025 609,1 mii lei · maxim 2025 609,1 mii lei · minim 2016 0 lei.

Rezultat net (lei): 2015 5,3 mii lei · 2025 188,6 mii lei · maxim 2025 188,6 mii lei · minim 2022 −3,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2015 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă609.121 lei491.709 lei352.773 lei175.210 lei—0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei6.401 lei
Venituri totale610.252 lei491.709 lei352.773 lei175.210 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei6.401 lei
Cheltuieli totale385.733 lei335.260 lei335.795 lei176.995 lei—0 lei0 lei0 lei0 lei829 lei884 lei
Rezultat
Profit net188.596 lei139.490 lei13.450 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei5.325 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei3.537 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei829 lei0 lei
Rezultat net188.596 lei139.490 lei13.450 lei-3.537 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei-829 lei5.325 lei
Bilanț
Active totale224.024 lei243.198 lei91.382 lei82.454 lei18.610 lei18.610 lei18.610 lei18.536 lei18.536 lei18.536 lei23.106 lei
Datorii42.459 lei68.809 lei62.859 lei67.381 lei0 lei0 lei0 lei-74 lei-74 lei-74 lei3.667 lei
Capitaluri proprii181.565 lei174.389 lei28.523 lei15.073 lei18.610 lei18.610 lei18.610 lei18.610 lei18.610 lei18.610 lei19.439 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111—100000

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SMARTCON INTACT SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, SMARTCON INTACT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul SMARTCON INTACT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Breaza, Comuna Negrilești, județul Bistrița-Năsăud (nr. 70A); numărul de înmatriculare e J|06|407|2013, din 10.07.2013.

Ce cifră de afaceri a avut SMARTCON INTACT SRL în 2025?

609.121 lei, cu 24% peste 2024 (491.709 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 188.596 lei.

Câți salariați are SMARTCON INTACT SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SMARTCON INTACT SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.