MAGMARI ONE SRL — dosare în instanță
Numele MAGMARI ONE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 20 martie 2026
- Ultima activitate
- 10 octombrie 2026
- Rol dominant
- Intimat — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 31886463)
- CUI
- 31886463
- Denumire
- MAGMARI ONE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|460|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.06.2013
- Sediu
- LT. MIRCEA DAMASCHIN, nr. 10, bl. 8, sc. A, ap. 2, Municipiul Suceava, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
Arată toate (16)
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 6.258.194 lei (+0% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 359,4 mii lei · 2025 6,3 mil. lei · maxim 2024 6,3 mil. lei · minim 2015 359,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 42,1 mii lei · 2025 894,4 mii lei · maxim 2025 894,4 mii lei · minim 2016 41,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 10 · maxim 2023 11 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 6.258.194 lei | 6.265.253 lei | 5.497.747 lei | 5.284.360 lei | fără bilanț | 3.695.470 lei | 3.136.330 lei | 2.561.138 lei | 1.750.689 lei | 924.880 lei | 359.449 lei |
| Venituri totale | 6.725.709 lei | 6.588.121 lei | 5.762.520 lei | 5.625.943 lei | fără bilanț | 4.455.126 lei | 3.623.245 lei | 2.795.523 lei | 1.852.854 lei | 992.033 lei | 360.742 lei |
| Cheltuieli totale | 5.644.044 lei | 5.719.462 lei | 4.918.359 lei | 4.950.072 lei | fără bilanț | 4.232.938 lei | 3.522.891 lei | 2.608.218 lei | 1.793.358 lei | 943.286 lei | 311.029 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 894.405 lei | 722.494 lei | 702.968 lei | 609.721 lei | fără bilanț | 180.713 lei | 64.290 lei | 159.451 lei | 42.512 lei | 41.744 lei | 42.136 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 894.405 lei | 722.494 lei | 702.968 lei | 609.721 lei | fără bilanț | 180.713 lei | 64.290 lei | 159.451 lei | 42.512 lei | 41.744 lei | 42.136 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.811.795 lei | 3.364.919 lei | 3.355.547 lei | 2.459.264 lei | fără bilanț | 1.910.758 lei | 1.773.165 lei | 1.994.344 lei | 1.175.427 lei | 347.351 lei | 169.350 lei |
| Datorii | 2.908.646 lei | 2.641.945 lei | 2.652.099 lei | 1.849.063 lei | fără bilanț | 1.409.144 lei | 1.433.160 lei | 1.700.484 lei | 1.041.018 lei | 255.454 lei | 112.378 lei |
| Capitaluri proprii | 894.885 lei | 722.974 lei | 703.448 lei | 610.201 lei | fără bilanț | 501.614 lei | 340.005 lei | 293.860 lei | 134.409 lei | 91.897 lei | 56.972 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | 11 | 11 | 9 | fără bilanț | 9 | 7 | 6 | 4 | 4 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat: 1
Categorii de dosare
- Penal: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 3543/314/2026 | Judecătoria Suceava | Penal | Fond | Intimat |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare MAGMARI ONE SRL?
MAGMARI ONE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des MAGMARI ONE SRL?
Cel mai des ca intimat (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia penal (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.