ZINMAR SUPER SRL
ZINMAR SUPER SRL: firmă în funcțiune din Sat Parcheș, Comuna Somova, Tulcea, CUI 31752500. Cifră de afaceri 2025: 501.979 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 31752500
- Denumire
- ZINMAR SUPER SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|223|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.06.2013
- Sediu
- Teiului, nr. 4, et. parter, Sat Parcheș, Comuna Somova, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (13)
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 501.979 lei (-14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 454,2 mii lei · 2025 502 mii lei · maxim 2023 874,3 mii lei · minim 2018 380,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 6,1 mii lei · 2025 10,4 mii lei · maxim 2022 49,1 mii lei · minim 2018 −33,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2015 3 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 501.979 lei | 586.658 lei | 874.261 lei | 850.004 lei | 585.035 lei | 537.462 lei | 416.852 lei | 380.356 lei | 498.042 lei | 436.890 lei | 454.216 lei |
| Venituri totale | 502.046 lei | 586.943 lei | 874.994 lei | 853.097 lei | 585.437 lei | 537.462 lei | 416.852 lei | 382.797 lei | 498.287 lei | 436.890 lei | 454.248 lei |
| Cheltuieli totale | 481.735 lei | 596.122 lei | 839.271 lei | 795.633 lei | 585.967 lei | 521.399 lei | 406.000 lei | 412.126 lei | 486.060 lei | 414.130 lei | 448.021 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 10.363 lei | 0 lei | 28.286 lei | 49.104 lei | 0 lei | 11.011 lei | 6.679 lei | 0 lei | 7.245 lei | 19.116 lei | 6.094 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 23.954 lei | 0 lei | 0 lei | 6.269 lei | 0 lei | 0 lei | 33.149 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 10.363 lei | -23.954 lei | 28.286 lei | 49.104 lei | -6.269 lei | 11.011 lei | 6.679 lei | -33.149 lei | 7.245 lei | 19.116 lei | 6.094 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 79.608 lei | 83.650 lei | 138.623 lei | 134.170 lei | 63.353 lei | 77.640 lei | 52.180 lei | 39.334 lei | 67.595 lei | 46.400 lei | 47.186 lei |
| Datorii | 69.005 lei | 22.787 lei | 32.393 lei | 56.227 lei | 34.514 lei | 42.532 lei | 28.083 lei | 21.916 lei | 17.029 lei | 3.079 lei | 22.981 lei |
| Capitaluri proprii | 10.603 lei | 60.863 lei | 106.230 lei | 77.943 lei | 28.839 lei | 35.108 lei | 24.097 lei | 17.418 lei | 50.566 lei | 43.321 lei | 24.205 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ZINMAR SUPER SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ZINMAR SUPER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ZINMAR SUPER SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Parcheș, Comuna Somova, județul Tulcea (Teiului, nr. 4, et. parter); numărul de înmatriculare e J|36|223|2013, din 05.06.2013.
Ce cifră de afaceri a avut ZINMAR SUPER SRL în 2025?
501.979 lei, cu 14% sub 2024 (586.658 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.363 lei.
Câți salariați are ZINMAR SUPER SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ZINMAR SUPER SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.