TUMITUD SRL
TUMITUD SRL: firmă în funcțiune din Sat Valea Mare, Comuna Ivănești, Vaslui, CUI 31743528. Cifră de afaceri 2023: 70.195 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 31743528
- Denumire
- TUMITUD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|188|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.06.2013
- Sediu
- VALEA MARE, nr. 40, Sat Valea Mare, Comuna Ivănești, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2023 · 8 bilanțuri
Financiar · 2015–2023 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 70.195 lei (-79% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 83,9 mii lei · 2023 70,2 mii lei · maxim 2022 327,4 mii lei · minim 2016 29,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 73,1 mii lei · 2023 −70,9 mii lei · maxim 2022 234,7 mii lei · minim 2023 −70,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2023 2 · maxim 2019 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 70.195 lei | 327.407 lei | 57.416 lei | 157.706 lei | 92.412 lei | fără bilanț | 37.735 lei | 29.664 lei | 83.949 lei |
| Venituri totale | 70.226 lei | 328.925 lei | 57.416 lei | 157.706 lei | 92.412 lei | fără bilanț | 37.735 lei | 29.664 lei | 83.949 lei |
| Cheltuieli totale | 140.459 lei | 90.920 lei | 44.846 lei | 50.874 lei | 21.868 lei | fără bilanț | 7.261 lei | 4.728 lei | 8.285 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 234.716 lei | 11.996 lei | 105.254 lei | 69.461 lei | fără bilanț | 29.342 lei | 24.205 lei | 73.146 lei |
| Pierdere netă | 70.935 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -70.935 lei | 234.716 lei | 11.996 lei | 105.254 lei | 69.461 lei | fără bilanț | 29.342 lei | 24.205 lei | 73.146 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 46.311 lei | 425.941 lei | 385.054 lei | 382.389 lei | 254.414 lei | fără bilanț | 159.104 lei | 128.536 lei | 105.626 lei |
| Datorii | 67.039 lei | 29.156 lei | 22.985 lei | 32.317 lei | 9.595 lei | fără bilanț | 3.487 lei | 2.261 lei | 3.556 lei |
| Capitaluri proprii | -20.728 lei | 396.785 lei | 362.069 lei | 350.072 lei | 244.819 lei | fără bilanț | 155.617 lei | 126.275 lei | 102.070 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | fără bilanț | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TUMITUD SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TUMITUD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul TUMITUD SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Mare, Comuna Ivănești, județul Vaslui (VALEA MARE, nr. 40); numărul de înmatriculare e J|37|188|2013, din 05.06.2013.
Ce cifră de afaceri a avut TUMITUD SRL în 2023?
70.195 lei, cu 79% sub 2022 (327.407 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 70.935 lei.
Câți salariați are TUMITUD SRL?
2 salariați în medie în 2023 (2 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TUMITUD SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.