FPAM TURIST SRL
FPAM TURIST SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 31732260. Cifră de afaceri 2020: 36.256 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 31732260
- Denumire
- FPAM TURIST SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|586|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.06.2013
- Sediu
- HORIA, nr. 2, ap. 6, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 2
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune · rev. 2
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
Arată toate (12)
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.
În 2020, cifra de afaceri netă a fost 36.256 lei (-66% față de 2019).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 122,2 mii lei · 2020 36,3 mii lei · maxim 2017 217 mii lei · minim 2020 36,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −33,7 mii lei · 2020 −49,7 mii lei · maxim 2017 23,6 mii lei · minim 2019 −63,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2020 2 · maxim 2016 7 · minim 2020 2.
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 36.256 lei | 105.447 lei | 139.450 lei | 217.032 lei | 213.466 lei | 122.155 lei |
| Venituri totale | 36.256 lei | 105.518 lei | 140.095 lei | 217.173 lei | 213.523 lei | 123.039 lei |
| Cheltuieli totale | 85.572 lei | 167.854 lei | 184.029 lei | 191.254 lei | 211.256 lei | 153.088 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 23.619 lei | 132 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 49.679 lei | 63.391 lei | 45.334 lei | 0 lei | 0 lei | 33.713 lei |
| Rezultat net | -49.679 lei | -63.391 lei | -45.334 lei | 23.619 lei | 132 lei | -33.713 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 86.611 lei | 90.714 lei | 79.613 lei | 62.446 lei | 67.615 lei | 52.478 lei |
| Datorii | 204.498 lei | 158.942 lei | 84.450 lei | 21.949 lei | 50.737 lei | 35.731 lei |
| Capitaluri proprii | -117.887 lei | -68.228 lei | -4.837 lei | 40.497 lei | 16.878 lei | 16.747 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 5 | 7 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FPAM TURIST SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FPAM TURIST SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul FPAM TURIST SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (HORIA, nr. 2, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|26|586|2013, din 04.06.2013.
Ce cifră de afaceri a avut FPAM TURIST SRL în 2020?
36.256 lei, cu 66% sub 2019 (105.447 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 49.679 lei.
Câți salariați are FPAM TURIST SRL?
2 salariați în medie în 2020 (3 în 2019), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FPAM TURIST SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.