DREAM LAND SPORT SRL — dosare în instanță
Numele DREAM LAND SPORT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 21 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 26 octombrie 2023
- Ultima activitate
- 21 septembrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 31712653)
- CUI
- 31712653
- Denumire
- DREAM LAND SPORT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6877|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.05.2013
- Sediu
- DOBROGEANU GHEREA, nr. 111, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 3600 Captarea, tratarea și distribuția apei · rev. 3
- 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate · rev. 3
- 3831 Incinerarea deșeurilor fără producție de energie · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
Arată toate (38)
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5030 Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5222 Activități de servicii anexe transporturilor pe apă · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7734 Activități de închiriere și leasing cu echipamente de transport pe apă · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor · rev. 3
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 3
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 3
- 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.463.375 lei (+18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 156,6 mii lei · 2025 1,5 mil. lei · maxim 2025 1,5 mil. lei · minim 2015 156,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −58,8 mii lei · 2025 191,3 mii lei · maxim 2021 303,7 mii lei · minim 2018 −155,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 2 · maxim 2023 3 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.463.375 lei | 1.238.249 lei | 1.215.376 lei | 1.154.977 lei | 892.737 lei | 443.969 lei | 476.844 lei | 293.194 lei | 282.823 lei | 206.395 lei | 156.581 lei |
| Venituri totale | 1.808.390 lei | 1.402.303 lei | 1.341.373 lei | 1.190.055 lei | 1.044.514 lei | 472.204 lei | 518.178 lei | 294.094 lei | 282.824 lei | 231.670 lei | 156.581 lei |
| Cheltuieli totale | 1.571.908 lei | 1.420.434 lei | 1.322.218 lei | 1.110.674 lei | 720.957 lei | 399.519 lei | 483.649 lei | 440.684 lei | 259.795 lei | 190.428 lei | 210.689 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 191.277 lei | 0 lei | 5.741 lei | 68.433 lei | 303.652 lei | 58.519 lei | 19.011 lei | 0 lei | 14.544 lei | 33.229 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 54.020 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 155.665 lei | 0 lei | 0 lei | 58.806 lei |
| Rezultat net | 191.277 lei | -54.020 lei | 5.741 lei | 68.433 lei | 303.652 lei | 58.519 lei | 19.011 lei | -155.665 lei | 14.544 lei | 33.229 lei | -58.806 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 6.867.851 lei | 7.065.217 lei | 6.756.641 lei | 6.529.616 lei | 6.303.535 lei | 4.994.853 lei | 4.893.101 lei | 4.864.888 lei | 4.952.193 lei | 4.977.132 lei | 4.939.573 lei |
| Datorii | 1.297.935 lei | 1.707.684 lei | 1.445.933 lei | 1.224.899 lei | 1.182.836 lei | 948.615 lei | 923.334 lei | 937.190 lei | 771.202 lei | 809.965 lei | 802.303 lei |
| Capitaluri proprii | 5.474.813 lei | 5.283.536 lei | 5.253.457 lei | 5.247.716 lei | 5.071.059 lei | 4.004.888 lei | 3.946.369 lei | 3.927.698 lei | 4.180.991 lei | 4.167.167 lei | 4.137.270 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Litigii de muncă: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2023: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 32016/3/2023 | Tribunalul București | Litigii de muncă | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare DREAM LAND SPORT SRL?
DREAM LAND SPORT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 21 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des DREAM LAND SPORT SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii de muncă (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 25 octombrie 2026.