PACO MC IMPEX SRL
PACO MC IMPEX SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 3170522. Cifră de afaceri 2020: 4.397 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 3170522
- Denumire
- PACO MC IMPEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|30813|1992
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.12.1992
- Sediu
- Intr. VAGONULUI, nr. 9, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5262 Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe · rev. 1
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.
În 2020, cifra de afaceri netă a fost 4.397 lei (-85% față de 2019).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 85 mii lei · 2020 4,4 mii lei · maxim 2016 118,7 mii lei · minim 2020 4,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −24,5 mii lei · 2020 −3 mii lei · maxim 2016 3,6 mii lei · minim 2015 −24,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2018 1 · maxim 2015 2 · minim 2018 1.
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.397 lei | 29.192 lei | 63.325 lei | 87.449 lei | 118.698 lei | 84.973 lei |
| Venituri totale | 4.397 lei | 29.192 lei | 63.325 lei | 87.449 lei | 118.698 lei | 84.973 lei |
| Cheltuieli totale | 7.269 lei | 28.592 lei | 80.585 lei | 103.252 lei | 113.881 lei | 106.907 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.630 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 2.991 lei | 276 lei | 18.009 lei | 16.677 lei | 0 lei | 24.483 lei |
| Rezultat net | -2.991 lei | -276 lei | -18.009 lei | -16.677 lei | 3.630 lei | -24.483 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 26.273 lei | 29.760 lei | 15.321 lei | 14.138 lei | 7.657 lei | 9.817 lei |
| Datorii | 241.270 lei | 241.765 lei | 227.050 lei | 207.858 lei | 184.700 lei | 190.490 lei |
| Capitaluri proprii | -214.997 lei | -212.005 lei | -211.729 lei | -193.720 lei | -177.043 lei | -180.673 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PACO MC IMPEX SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PACO MC IMPEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul PACO MC IMPEX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (Intr. VAGONULUI, nr. 9); numărul de înmatriculare e J|40|30813|1992, din 11.12.1992.
Ce cifră de afaceri a avut PACO MC IMPEX SRL în 2020?
4.397 lei, cu 85% sub 2019 (29.192 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.991 lei.
De unde vin datele despre PACO MC IMPEX SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.