NICOLO CLUB SRL
NICOLO CLUB SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 3170328. Cifră de afaceri 2025: 359.487 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 3170328
- Denumire
- NICOLO CLUB SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|11614|1991
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.10.1991
- Sediu
- PETRE AURELIAN, nr. 52, et. 2, ap. 13, parcela I, camera 5, biroul 2, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
Arată toate (20)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
- 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 3
- 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 359.487 lei (+7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 186,9 mii lei · 2025 359,5 mii lei · maxim 2023 556,4 mii lei · minim 2016 91,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 5,1 mii lei · 2025 108,3 mii lei · maxim 2023 271,3 mii lei · minim 2020 −51,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 4 · maxim 2022 5 · minim 2016 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 359.487 lei | 335.653 lei | 556.424 lei | 358.070 lei | 232.060 lei | 95.320 lei | 198.620 lei | 181.950 lei | 111.810 lei | 91.100 lei | 186.940 lei |
| Venituri totale | 506.491 lei | 335.666 lei | 756.424 lei | 358.070 lei | 232.060 lei | 101.510 lei | 198.690 lei | 181.951 lei | 132.339 lei | 91.898 lei | 187.762 lei |
| Cheltuieli totale | 387.301 lei | 354.853 lei | 477.602 lei | 312.841 lei | 245.386 lei | 152.571 lei | 208.500 lei | 193.103 lei | 145.483 lei | 126.574 lei | 177.027 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 108.270 lei | 0 lei | 271.258 lei | 41.648 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.102 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 24.700 lei | 0 lei | 0 lei | 15.598 lei | 51.937 lei | 11.797 lei | 12.972 lei | 14.868 lei | 35.596 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 108.270 lei | -24.700 lei | 271.258 lei | 41.648 lei | -15.598 lei | -51.937 lei | -11.797 lei | -12.972 lei | -14.868 lei | -35.596 lei | 5.102 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 188.077 lei | 527.073 lei | 567.773 lei | 165.715 lei | 5.614 lei | 3.634 lei | 12.927 lei | 2.327 lei | 799 lei | 70 lei | 4.108 lei |
| Datorii | 186.874 lei | 634.140 lei | 650.140 lei | 519.340 lei | 400.887 lei | 383.309 lei | 340.665 lei | 318.268 lei | 303.768 lei | 288.171 lei | 256.613 lei |
| Capitaluri proprii | 1.203 lei | -107.067 lei | -82.367 lei | -353.625 lei | -395.273 lei | -379.675 lei | -327.738 lei | -315.941 lei | -302.969 lei | -288.101 lei | -252.505 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NICOLO CLUB SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NICOLO CLUB SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NICOLO CLUB SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (PETRE AURELIAN, nr. 52, et. 2, ap. 13, parcela I, camera 5, biroul 2); numărul de înmatriculare e J|40|11614|1991, din 07.10.1991.
Ce cifră de afaceri a avut NICOLO CLUB SRL în 2025?
359.487 lei, cu 7% peste 2024 (335.653 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 108.270 lei.
Câți salariați are NICOLO CLUB SRL?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NICOLO CLUB SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.