PRODENTAL DC SRL — dosare în instanță
Numele PRODENTAL DC SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 13 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 22 decembrie 2023
- Ultima activitate
- 13 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 31654587)
- CUI
- 31654587
- Denumire
- PRODENTAL DC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6324|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.05.2013
- Sediu
- BAICULUI, nr. 65-67, bl. 3, et. 4, ap. 17, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
- 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale · rev. 3
- 8692 Transportul pacienților cu ambulanța · rev. 3
- 8693 Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor · rev. 3
- 8694 Activități ale infirmierelor și moașelor · rev. 3
- 8695 Activități de fizioterapie · rev. 3
Arată toate (8)
- 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.949.427 lei (-7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 687,3 mii lei · 2025 1,9 mil. lei · maxim 2019 2,2 mil. lei · minim 2015 687,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 63,2 mii lei · 2025 165,8 mii lei · maxim 2021 575,8 mii lei · minim 2016 23 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 4 · maxim 2019 7 · minim 2015 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.949.427 lei | 2.087.153 lei | 1.902.261 lei | 2.098.507 lei | 1.929.801 lei | 1.432.105 lei | 2.248.584 lei | 1.872.688 lei | 1.484.994 lei | 1.430.469 lei | 687.337 lei |
| Venituri totale | 1.958.064 lei | 2.095.132 lei | 1.902.387 lei | 2.098.535 lei | 1.929.803 lei | 1.437.830 lei | 2.255.462 lei | 1.873.615 lei | 1.487.908 lei | 1.434.461 lei | 698.256 lei |
| Cheltuieli totale | 1.766.993 lei | 2.056.114 lei | 1.570.850 lei | 1.746.836 lei | 1.335.417 lei | 1.170.989 lei | 1.888.738 lei | 1.454.967 lei | 1.323.598 lei | 1.394.746 lei | 621.532 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 165.837 lei | 26.285 lei | 314.791 lei | 331.404 lei | 575.754 lei | 253.479 lei | 344.149 lei | 399.856 lei | 149.431 lei | 23.041 lei | 63.199 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 165.837 lei | 26.285 lei | 314.791 lei | 331.404 lei | 575.754 lei | 253.479 lei | 344.149 lei | 399.856 lei | 149.431 lei | 23.041 lei | 63.199 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 494.595 lei | 311.801 lei | 510.038 lei | 389.600 lei | 725.709 lei | 899.788 lei | 828.720 lei | 755.711 lei | 386.406 lei | 342.986 lei | 219.147 lei |
| Datorii | 328.518 lei | 285.276 lei | 81.400 lei | 57.956 lei | 149.715 lei | 301.920 lei | 484.331 lei | 206.184 lei | 236.735 lei | 319.705 lei | 175.396 lei |
| Capitaluri proprii | 166.077 lei | 26.525 lei | 428.638 lei | 331.644 lei | 575.994 lei | 597.868 lei | 344.389 lei | 549.527 lei | 149.671 lei | 23.281 lei | 43.751 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 6 | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 6 | 5 | 5 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2023: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 34221/300/2023 | Judecatoria SECTORUL 2 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare PRODENTAL DC SRL?
PRODENTAL DC SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 13 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des PRODENTAL DC SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 23 octombrie 2026.