NTSOFT CGM SRL
NTSOFT CGM SRL: firmă în dizolvare sau lichidare din Municipiul Sibiu, Sibiu, CUI 31611063. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 31611063
- Denumire
- NTSOFT CGM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|409|2013
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 08.05.2013
- Sediu
- MIHAI VITEAZU, nr. 14A, sc. B, et. 5, ap. 58, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,9 mii lei · 2019 0 lei · maxim 2018 2,5 mii lei · minim 2016 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 349 lei · 2023 −1,4 mii lei · maxim 2018 747 lei · minim 2021 −1,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2016 0 · maxim 2015 0 · minim 2015 0.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | 0 lei | 2.500 lei | 0 lei | 0 lei | 1.900 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.500 lei | 0 lei | 836 lei | 3.333 lei |
| Cheltuieli totale | 1.400 lei | 1.400 lei | 1.590 lei | 1.534 lei | 1.537 lei | 1.678 lei | 1.239 lei | 2.024 lei | 2.984 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 747 lei | 0 lei | 0 lei | 349 lei |
| Pierdere netă | 1.400 lei | 1.400 lei | 1.590 lei | 1.534 lei | 1.537 lei | 0 lei | 1.239 lei | 1.188 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -1.400 lei | -1.400 lei | -1.590 lei | -1.534 lei | -1.537 lei | 747 lei | -1.239 lei | -1.188 lei | 349 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 1.563 lei | 63 lei | 63 lei | 333 lei | 547 lei | 1.394 lei | 307 lei | 725 lei | 2.899 lei |
| Datorii | 20.632 lei | 17.732 lei | 16.332 lei | 15.012 lei | 13.692 lei | 13.002 lei | 12.662 lei | 11.841 lei | 11.991 lei |
| Capitaluri proprii | -19.069 lei | -17.669 lei | -16.269 lei | -14.679 lei | -13.145 lei | -11.608 lei | -12.355 lei | -11.116 lei | -9.928 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NTSOFT CGM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NTSOFT CGM SRL figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NTSOFT CGM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sibiu, județul Sibiu (MIHAI VITEAZU, nr. 14A, sc. B, et. 5, ap. 58); numărul de înmatriculare e J|32|409|2013, din 08.05.2013.
De unde vin datele despre NTSOFT CGM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.