CONSTRUCȚII ȘI FINISAJE SANDY SRL

CONSTRUCȚII ȘI FINISAJE SANDY SRL: firmă în funcțiune din Oraș Teiuș, Alba, CUI 31589632. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
31589632
Denumire
CONSTRUCȚII ȘI FINISAJE SANDY SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|01|299|2013
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.04.2013
Sediu
Progresului, nr. 56, Oraș Teiuș, Alba
Activități autorizate (CAEN)
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
Arată toate (18)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

Cifră de afaceri netă: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Rezultat net (lei): 2015 −1 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2024 0 lei · minim 2020 −7,3 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă———————————
Venituri totale0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale——173 lei60 lei70 lei7.279 lei927 lei834 lei955 lei1.657 lei1.043 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei173 lei60 lei70 lei7.279 lei927 lei834 lei955 lei1.657 lei1.043 lei
Rezultat net0 lei0 lei-173 lei-60 lei-70 lei-7.279 lei-927 lei-834 lei-955 lei-1.657 lei-1.043 lei
Bilanț
Active totale7.794 lei7.794 lei7.793 lei7.966 lei8.026 lei8.097 lei15.375 lei16.303 lei17.137 lei18.092 lei19.749 lei
Datorii0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Capitaluri proprii7.794 lei7.794 lei7.793 lei7.966 lei8.026 lei8.097 lei15.375 lei16.303 lei17.137 lei18.092 lei19.749 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———————————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CONSTRUCȚII ȘI FINISAJE SANDY SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CONSTRUCȚII ȘI FINISAJE SANDY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CONSTRUCȚII ȘI FINISAJE SANDY SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Teiuș, județul Alba (Progresului, nr. 56); numărul de înmatriculare e J|01|299|2013, din 29.04.2013.

De unde vin datele despre CONSTRUCȚII ȘI FINISAJE SANDY SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.