HUSU FARMLAND SRL
HUSU FARMLAND SRL: firmă în funcțiune din Sat Boarta, Comuna Șeica Mare, Sibiu, CUI 31533399. Cifră de afaceri 2025: 454.002 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 31533399
- Denumire
- HUSU FARMLAND SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|365|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.04.2013
- Sediu
- nr. 104, Sat Boarta, Comuna Șeica Mare, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor · rev. 2
- 0147 Creșterea păsărilor · rev. 2
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 2
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 2
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 2
Arată toate (15)
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 454.002 lei (-28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 366,2 mii lei · 2025 454 mii lei · maxim 2024 632 mii lei · minim 2023 27,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 36,8 mii lei · 2025 136,8 mii lei · maxim 2024 484,6 mii lei · minim 2019 −36,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2016 1 · maxim 2015 4 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 454.002 lei | 632.010 lei | 27.820 lei | 62.361 lei | 112.885 lei | 118.621 lei | — | fără bilanț | 93.866 lei | 240.934 lei | 366.221 lei |
| Venituri totale | 469.659 lei | 647.451 lei | 39.700 lei | 187.480 lei | 181.092 lei | 118.621 lei | 0 lei | fără bilanț | 93.866 lei | 240.934 lei | 366.241 lei |
| Cheltuieli totale | 307.392 lei | 75.917 lei | 26.052 lei | 204.546 lei | 138.655 lei | 71.455 lei | 36.166 lei | fără bilanț | 13.468 lei | 181.275 lei | 314.855 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 136.823 lei | 484.585 lei | 8.691 lei | 0 lei | 37.004 lei | 43.608 lei | 0 lei | fără bilanț | 77.582 lei | 45.543 lei | 36.840 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 22.533 lei | 0 lei | 0 lei | 36.166 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 136.823 lei | 484.585 lei | 8.691 lei | -22.533 lei | 37.004 lei | 43.608 lei | -36.166 lei | fără bilanț | 77.582 lei | 45.543 lei | 36.840 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 605.685 lei | 710.073 lei | 163.572 lei | 169.736 lei | 179.877 lei | 165.887 lei | 311.395 lei | fără bilanț | 311.043 lei | 264.123 lei | 373.991 lei |
| Datorii | 422.411 lei | 113.622 lei | 51.706 lei | 66.561 lei | 37.328 lei | 60.342 lei | 38.932 lei | fără bilanț | 112.380 lei | 143.042 lei | 235.453 lei |
| Capitaluri proprii | 183.274 lei | 596.451 lei | 111.866 lei | 103.175 lei | 142.549 lei | 105.545 lei | 272.463 lei | fără bilanț | 198.663 lei | 121.081 lei | 138.538 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | fără bilanț | — | 1 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HUSU FARMLAND SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HUSU FARMLAND SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul HUSU FARMLAND SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Boarta, Comuna Șeica Mare, județul Sibiu (nr. 104); numărul de înmatriculare e J|32|365|2013, din 18.04.2013.
Ce cifră de afaceri a avut HUSU FARMLAND SRL în 2025?
454.002 lei, cu 28% sub 2024 (632.010 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 136.823 lei.
De unde vin datele despre HUSU FARMLAND SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.