DMNI SUPPORT SERVICES SRL — dosare în instanță
Numele DMNI SUPPORT SERVICES SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 12 august 2025
- Ultima activitate
- 11 octombrie 2026
- Rol dominant
- Intimat — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 31498186)
- CUI
- 31498186
- Denumire
- DMNI SUPPORT SERVICES SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|4876|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.04.2013
- Sediu
- CRAINICULUI, nr. 9-11, bl. Z12, sc. 1, et. 1, ap. 5, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 3
Arată toate (7)
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.193.811 lei (+9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,4 mil. lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2015 1,4 mil. lei · minim 2017 399,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 3,2 mii lei · 2025 210 mii lei · maxim 2022 441,4 mii lei · minim 2015 3,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 13 · maxim 2023 14 · minim 2016 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.193.811 lei | 1.096.100 lei | 1.093.375 lei | 995.110 lei | 824.768 lei | 855.823 lei | 762.585 lei | 578.362 lei | 399.903 lei | 808.989 lei | 1.417.835 lei |
| Venituri totale | 1.193.811 lei | 1.097.796 lei | 1.094.985 lei | 995.110 lei | 824.809 lei | 858.791 lei | 1.214.448 lei | 578.366 lei | 399.903 lei | 809.647 lei | 1.420.159 lei |
| Cheltuieli totale | 953.764 lei | 762.145 lei | 688.083 lei | 543.962 lei | 634.495 lei | 603.665 lei | 960.460 lei | 401.059 lei | 289.497 lei | 783.865 lei | 1.415.615 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 210.047 lei | 308.390 lei | 396.171 lei | 441.396 lei | 182.230 lei | 246.990 lei | 241.845 lei | 171.524 lei | 106.416 lei | 20.135 lei | 3.167 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 210.047 lei | 308.390 lei | 396.171 lei | 441.396 lei | 182.230 lei | 246.990 lei | 241.845 lei | 171.524 lei | 106.416 lei | 20.135 lei | 3.167 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 418.317 lei | 499.337 lei | 573.338 lei | 544.344 lei | 306.045 lei | 291.949 lei | 285.119 lei | 692.692 lei | 673.277 lei | 672.320 lei | 226.066 lei |
| Datorii | 208.030 lei | 190.707 lei | 176.927 lei | 102.708 lei | 123.575 lei | 44.719 lei | 43.034 lei | 419.371 lei | 571.480 lei | 676.938 lei | 250.819 lei |
| Capitaluri proprii | 210.287 lei | 308.630 lei | 396.411 lei | 441.636 lei | 182.470 lei | 247.230 lei | 242.085 lei | 273.321 lei | 101.797 lei | -4.618 lei | -24.753 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 13 | 13 | 14 | 12 | 12 | 12 | 11 | 11 | 8 | 2 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat: 1
Categorii de dosare
- Penal: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2025: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 31957/299/2025 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Penal | Fond | Intimat |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare DMNI SUPPORT SERVICES SRL?
DMNI SUPPORT SERVICES SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des DMNI SUPPORT SERVICES SRL?
Cel mai des ca intimat (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia penal (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.