NAN CONSTRUCT SRL
NAN CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj, CUI 31453540. Cifră de afaceri 2025: 99.150 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 31453540
- Denumire
- NAN CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1074|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.04.2013
- Sediu
- Suceag, nr. 38, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
Arată toate (9)
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 99.150 lei (-58% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 150,6 mii lei · 2025 99,2 mii lei · maxim 2024 234,8 mii lei · minim 2018 46,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −12,4 mii lei · 2025 −62,7 mii lei · maxim 2017 37,8 mii lei · minim 2022 −112,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 99.150 lei | 234.800 lei | 165.210 lei | 121.233 lei | 231.095 lei | 114.998 lei | 68.633 lei | 46.157 lei | 81.243 lei | 113.695 lei | 150.629 lei |
| Venituri totale | 99.235 lei | 238.156 lei | 165.263 lei | 121.334 lei | 232.306 lei | 115.117 lei | 69.147 lei | 181.539 lei | 178.024 lei | 113.778 lei | 150.629 lei |
| Cheltuieli totale | 160.973 lei | 200.507 lei | 153.948 lei | 231.102 lei | 204.785 lei | 102.468 lei | 112.480 lei | 191.567 lei | 134.838 lei | 146.013 lei | 158.478 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 35.316 lei | 9.663 lei | 0 lei | 20.552 lei | 9.897 lei | 0 lei | 0 lei | 37.846 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 62.731 lei | 0 lei | 0 lei | 112.439 lei | 0 lei | 0 lei | 44.024 lei | 11.842 lei | 0 lei | 35.649 lei | 12.368 lei |
| Rezultat net | -62.731 lei | 35.316 lei | 9.663 lei | -112.439 lei | 20.552 lei | 9.897 lei | -44.024 lei | -11.842 lei | 37.846 lei | -35.649 lei | -12.368 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 99.701 lei | 158.626 lei | 134.044 lei | 87.424 lei | 169.692 lei | 184.325 lei | 173.365 lei | 194.764 lei | 185.544 lei | 93.809 lei | 96.487 lei |
| Datorii | 181.551 lei | 177.746 lei | 188.479 lei | 151.522 lei | 121.351 lei | 156.536 lei | 155.473 lei | 132.849 lei | 111.787 lei | 57.898 lei | 14.927 lei |
| Capitaluri proprii | -81.850 lei | -19.120 lei | -54.435 lei | -64.098 lei | 48.341 lei | 27.789 lei | 17.892 lei | 61.915 lei | 73.757 lei | 35.911 lei | 81.560 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NAN CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NAN CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NAN CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Gilău, Comuna Gilău, județul Cluj (Suceag, nr. 38); numărul de înmatriculare e J|12|1074|2013, din 03.04.2013.
Ce cifră de afaceri a avut NAN CONSTRUCT SRL în 2025?
99.150 lei, cu 58% sub 2024 (234.800 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 62.731 lei.
Câți salariați are NAN CONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NAN CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.