PAMASIG S.R.L.

PAMASIG S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Frasin, Oraș Frasin, Suceava, CUI 31449540. Cifră de afaceri 2025: 29.610 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
31449540
Denumire
PAMASIG S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|270|2013
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
02.04.2013
Sediu
Stadion, nr. 9, Loc. Frasin, Oraș Frasin, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
Arată toate (20)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 29.610 lei (-88% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 41,6 mii lei · 2025 29,6 mii lei · maxim 2021 942,4 mii lei · minim 2025 29,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 2,3 mii lei · 2025 814,1 mii lei · maxim 2025 814,1 mii lei · minim 2021 −1,2 mil. lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 0 · maxim 2021 25 · minim 2015 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă29.610 lei247.400 lei342.642 lei539.796 lei942.398 lei722.370 lei48.050 lei39.600 lei87.500 lei59.500 lei41.616 lei
Venituri totale1.007.190 lei294.715 lei343.895 lei543.166 lei360.391 lei1.308.882 lei48.069 lei39.600 lei87.500 lei339.500 lei41.616 lei
Cheltuieli totale36.971 lei274.004 lei337.558 lei509.162 lei1.570.874 lei1.258.781 lei44.987 lei36.120 lei83.381 lei55.878 lei37.808 lei
Rezultat
Profit net814.128 lei17.369 lei2.911 lei28.606 lei0 lei42.878 lei2.601 lei2.292 lei1.494 lei279.637 lei2.302 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei1.219.907 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net814.128 lei17.369 lei2.911 lei28.606 lei-1.219.907 lei42.878 lei2.601 lei2.292 lei1.494 lei279.637 lei2.302 lei
Bilanț
Active totale445.885 lei234.454 lei107.082 lei163.820 lei170.911 lei612.924 lei138.095 lei115.677 lei100.953 lei128.441 lei220.052 lei
Datorii747.277 lei1.349.973 lei1.239.971 lei1.299.620 lei1.335.317 lei557.423 lei125.471 lei106.054 lei93.622 lei122.704 lei493.951 lei
Capitaluri proprii-301.392 lei-1.115.519 lei-1.132.889 lei-1.135.800 lei-1.164.406 lei55.501 lei12.624 lei9.623 lei7.331 lei5.737 lei-273.899 lei
Oameni
Număr mediu de salariați0248252031210

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este PAMASIG S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, PAMASIG S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul PAMASIG S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Frasin, Oraș Frasin, județul Suceava (Stadion, nr. 9); numărul de înmatriculare e J|33|270|2013, din 02.04.2013.

Ce cifră de afaceri a avut PAMASIG S.R.L. în 2025?

29.610 lei, cu 88% sub 2024 (247.400 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 814.128 lei.

Câți salariați are PAMASIG S.R.L.?

0 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre PAMASIG S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.