LAZAPREST EVOQUE SRL
LAZAPREST EVOQUE SRL: firmă în funcțiune din Sat Păunești, Comuna Păunești, Vrancea, CUI 31427274. Cifră de afaceri 2025: 569.847 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 31427274
- Denumire
- LAZAPREST EVOQUE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|191|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.03.2013
- Sediu
- Principală, nr. 98, Sat Păunești, Comuna Păunești, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
Arată toate (20)
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 3
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 569.847 lei (+35% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 127,1 mii lei · 2025 569,8 mii lei · maxim 2025 569,8 mii lei · minim 2017 127,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 −135,8 mii lei · maxim 2020 83,1 mii lei · minim 2025 −135,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2019 3 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 569.847 lei | 423.184 lei | 380.364 lei | 379.369 lei | 269.918 lei | 301.595 lei | 293.452 lei | 225.885 lei | 127.064 lei | — | — |
| Venituri totale | 571.231 lei | 444.042 lei | 390.364 lei | 454.369 lei | 270.177 lei | 321.725 lei | 327.797 lei | 225.889 lei | 127.166 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 707.077 lei | 421.157 lei | 384.438 lei | 437.084 lei | 258.721 lei | 236.274 lei | 274.980 lei | 214.154 lei | 124.336 lei | — | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 20.162 lei | 3.064 lei | 13.239 lei | 9.851 lei | 83.096 lei | 49.805 lei | 9.475 lei | 1.031 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 135.846 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -135.846 lei | 20.162 lei | 3.064 lei | 13.239 lei | 9.851 lei | 83.096 lei | 49.805 lei | 9.475 lei | 1.031 lei | 0 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 393.139 lei | 198.336 lei | 289.435 lei | 234.453 lei | 332.739 lei | 255.636 lei | 205.886 lei | 89.474 lei | 30.224 lei | 1.178 lei | 1.178 lei |
| Datorii | 383.563 lei | 52.914 lei | 164.175 lei | 112.257 lei | 223.782 lei | 112.030 lei | 145.376 lei | 78.768 lei | 28.993 lei | 978 lei | 978 lei |
| Capitaluri proprii | 9.576 lei | 145.422 lei | 125.260 lei | 122.196 lei | 108.957 lei | 143.606 lei | 60.510 lei | 10.706 lei | 1.231 lei | 200 lei | 200 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LAZAPREST EVOQUE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LAZAPREST EVOQUE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LAZAPREST EVOQUE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Păunești, Comuna Păunești, județul Vrancea (Principală, nr. 98); numărul de înmatriculare e J|39|191|2013, din 28.03.2013.
Ce cifră de afaceri a avut LAZAPREST EVOQUE SRL în 2025?
569.847 lei, cu 35% peste 2024 (423.184 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 135.846 lei.
Câți salariați are LAZAPREST EVOQUE SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LAZAPREST EVOQUE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.