CAM&PARTS S.R.L.
CAM&PARTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Baia Mare, Maramureș, CUI 31409103. Cifră de afaceri 2025: 2.078.621 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 31409103
- Denumire
- CAM&PARTS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|281|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.03.2013
- Sediu
- VICTORIEI, nr. 3, ap. 10, Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate · rev. 2
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.078.621 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,4 mil. lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2024 2,2 mil. lei · minim 2020 1,2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 992 lei · 2025 4 mii lei · maxim 2018 59,5 mii lei · minim 2022 148 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 3 · maxim 2015 6 · minim 2021 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.078.621 lei | 2.185.011 lei | 2.066.249 lei | 1.938.337 lei | 1.684.375 lei | 1.235.661 lei | 1.340.054 lei | 1.639.095 lei | 1.283.091 lei | 1.458.049 lei | 1.388.264 lei |
| Venituri totale | 2.078.858 lei | 2.185.075 lei | 2.066.279 lei | 1.943.972 lei | 1.684.377 lei | 1.235.661 lei | 1.365.415 lei | 1.758.490 lei | 1.344.397 lei | 1.509.383 lei | 1.484.429 lei |
| Cheltuieli totale | 2.062.255 lei | 2.177.745 lei | 2.059.050 lei | 1.942.964 lei | 1.679.161 lei | 1.223.906 lei | 1.361.306 lei | 1.680.688 lei | 1.326.435 lei | 1.506.043 lei | 1.483.123 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 3.964 lei | 4.636 lei | 5.615 lei | 148 lei | 4.472 lei | 10.222 lei | 2.812 lei | 59.531 lei | 5.256 lei | 2.763 lei | 992 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 3.964 lei | 4.636 lei | 5.615 lei | 148 lei | 4.472 lei | 10.222 lei | 2.812 lei | 59.531 lei | 5.256 lei | 2.763 lei | 992 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 512.832 lei | 632.403 lei | 586.677 lei | 734.724 lei | 591.254 lei | 545.197 lei | 551.305 lei | 401.034 lei | 421.915 lei | 406.968 lei | 317.533 lei |
| Datorii | 286.552 lei | 410.086 lei | 368.996 lei | 510.758 lei | 367.436 lei | 325.851 lei | 342.181 lei | 194.722 lei | 324.934 lei | 315.243 lei | 228.572 lei |
| Capitaluri proprii | 226.280 lei | 222.317 lei | 217.681 lei | 223.966 lei | 223.818 lei | 219.346 lei | 209.124 lei | 206.312 lei | 96.981 lei | 91.725 lei | 88.961 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 6 | 6 | 6 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CAM&PARTS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CAM&PARTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CAM&PARTS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Baia Mare, județul Maramureș (VICTORIEI, nr. 3, ap. 10); numărul de înmatriculare e J|24|281|2013, din 25.03.2013.
Ce cifră de afaceri a avut CAM&PARTS S.R.L. în 2025?
2.078.621 lei, cu 5% sub 2024 (2.185.011 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.964 lei.
Câți salariați are CAM&PARTS S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CAM&PARTS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.