FABRO HCL SRL
FABRO HCL SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 31408272. Cifră de afaceri 2025: 210.156 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 31408272
- Denumire
- FABRO HCL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|949|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.03.2013
- Sediu
- SEPTIMIU ALBINI, nr. 113, et. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a. · rev. 3
- 1410 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare · rev. 3
- 1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte · rev. 3
- 1422 Fabricarea de articole de lenjerie de corp · rev. 3
- 1423 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · rev. 3
- 1424 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană · rev. 3
Arată toate (13)
- 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 210.156 lei (-38% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 138,3 mii lei · 2025 210,2 mii lei · maxim 2022 633,7 mii lei · minim 2015 138,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −96,3 mii lei · 2025 −383,3 mii lei · maxim 2022 209,5 mii lei · minim 2025 −383,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2017 4 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 210.156 lei | 341.317 lei | 500.291 lei | 633.666 lei | 510.785 lei | 496.125 lei | 358.943 lei | 257.216 lei | 255.370 lei | 228.266 lei | 138.311 lei |
| Venituri totale | 319.206 lei | 387.245 lei | 562.865 lei | 725.608 lei | 597.271 lei | 568.044 lei | 449.828 lei | 389.720 lei | 448.870 lei | 397.335 lei | 230.080 lei |
| Cheltuieli totale | 702.480 lei | 462.488 lei | 414.146 lei | 509.788 lei | 463.951 lei | 432.864 lei | 453.453 lei | 479.975 lei | 479.591 lei | 387.847 lei | 322.189 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 143.726 lei | 209.483 lei | 128.212 lei | 130.321 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.321 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 383.274 lei | 75.243 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.217 lei | 92.828 lei | 33.275 lei | 0 lei | 96.295 lei |
| Rezultat net | -383.274 lei | -75.243 lei | 143.726 lei | 209.483 lei | 128.212 lei | 130.321 lei | -7.217 lei | -92.828 lei | -33.275 lei | 6.321 lei | -96.295 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 351.611 lei | 617.273 lei | 652.540 lei | 577.774 lei | 557.360 lei | 517.682 lei | 463.604 lei | 472.966 lei | 523.337 lei | 484.048 lei | 393.217 lei |
| Datorii | 581.607 lei | 463.996 lei | 424.020 lei | 492.981 lei | 682.049 lei | 770.583 lei | 846.826 lei | 848.971 lei | 806.514 lei | 733.950 lei | 649.440 lei |
| Capitaluri proprii | -229.996 lei | 153.277 lei | 228.520 lei | 84.793 lei | -124.689 lei | -252.901 lei | -383.222 lei | -376.005 lei | -283.177 lei | -249.902 lei | -256.223 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FABRO HCL SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FABRO HCL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FABRO HCL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (SEPTIMIU ALBINI, nr. 113, et. 2); numărul de înmatriculare e J|12|949|2013, din 25.03.2013.
Ce cifră de afaceri a avut FABRO HCL SRL în 2025?
210.156 lei, cu 38% sub 2024 (341.317 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 383.274 lei.
Câți salariați are FABRO HCL SRL?
2 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FABRO HCL SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.