SOUND TEAM EVENTS SRL
SOUND TEAM EVENTS SRL: firmă în funcțiune din Loc. Luduș, Oraș Luduș, Mureș, CUI 31378104. Cifră de afaceri 2025: 151.899 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 31378104
- Denumire
- SOUND TEAM EVENTS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|305|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.03.2013
- Sediu
- CIOCÎRLIEI, nr. 51, Loc. Luduș, Oraș Luduș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1820 Reproducerea înregistrărilor · rev. 3
- 3313 Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice · rev. 3
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
Arată toate (18)
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 151.899 lei (+53% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 31,9 mii lei · 2025 151,9 mii lei · maxim 2025 151,9 mii lei · minim 2021 14,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 24,1 mii lei · 2025 20,3 mii lei · maxim 2017 28,5 mii lei · minim 2016 −4,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 151.899 lei | 99.211 lei | 64.798 lei | 42.689 lei | 14.944 lei | fără bilanț | fără bilanț | 54.707 lei | 51.858 lei | 28.990 lei | 31.900 lei |
| Venituri totale | 151.908 lei | 99.211 lei | 64.808 lei | 42.689 lei | 14.944 lei | fără bilanț | fără bilanț | 54.707 lei | 51.858 lei | 28.990 lei | 31.900 lei |
| Cheltuieli totale | 130.137 lei | 81.659 lei | 62.484 lei | 23.287 lei | 13.622 lei | fără bilanț | fără bilanț | 37.076 lei | 21.742 lei | 32.575 lei | 6.711 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 20.252 lei | 16.560 lei | 1.713 lei | 18.121 lei | 492 lei | fără bilanț | fără bilanț | 16.090 lei | 28.537 lei | 0 lei | 24.130 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 4.456 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 20.252 lei | 16.560 lei | 1.713 lei | 18.121 lei | 492 lei | fără bilanț | fără bilanț | 16.090 lei | 28.537 lei | -4.456 lei | 24.130 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 112.964 lei | 84.738 lei | 67.868 lei | 55.295 lei | 94.843 lei | fără bilanț | fără bilanț | 100.451 lei | 78.706 lei | 49.236 lei | 53.367 lei |
| Datorii | 68.598 lei | 60.624 lei | 60.314 lei | 36.454 lei | 8.995 lei | fără bilanț | fără bilanț | 7.148 lei | 1.493 lei | 560 lei | 235 lei |
| Capitaluri proprii | 44.366 lei | 24.114 lei | 7.554 lei | 18.841 lei | 85.848 lei | fără bilanț | fără bilanț | 93.303 lei | 77.213 lei | 48.676 lei | 53.132 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | fără bilanț | fără bilanț | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SOUND TEAM EVENTS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SOUND TEAM EVENTS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SOUND TEAM EVENTS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Luduș, Oraș Luduș, județul Mureș (CIOCÎRLIEI, nr. 51); numărul de înmatriculare e J|26|305|2013, din 19.03.2013.
Ce cifră de afaceri a avut SOUND TEAM EVENTS SRL în 2025?
151.899 lei, cu 53% peste 2024 (99.211 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 20.252 lei.
Câți salariați are SOUND TEAM EVENTS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SOUND TEAM EVENTS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.