KALIOPHION MEDICAL SRL
KALIOPHION MEDICAL SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 31366894. Cifră de afaceri 2025: 9.606.871 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 31366894
- Denumire
- KALIOPHION MEDICAL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|182|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.03.2013
- Sediu
- INDEPENDENȚEI, nr. 20, bl. D1, et. PARTER, CAMERELE 2 SI 4, Municipiul Brăila, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 3
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
- 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale · rev. 3
- 8692 Transportul pacienților cu ambulanța · rev. 3
- 8693 Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor · rev. 3
- 8694 Activități ale infirmierelor și moașelor · rev. 3
Arată toate (9)
- 8695 Activități de fizioterapie · rev. 3
- 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.606.871 lei (+107% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 35,2 mii lei · 2025 9,6 mil. lei · maxim 2025 9,6 mil. lei · minim 2016 14 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −42,2 mii lei · 2025 4,3 mil. lei · maxim 2025 4,3 mil. lei · minim 2023 −214,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 6 · maxim 2024 6 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 9.606.871 lei | 4.642.277 lei | 3.530.039 lei | 3.166.500 lei | 2.533.500 lei | 1.733.150 lei | 1.371.750 lei | 535.401 lei | 223.700 lei | 13.990 lei | 35.230 lei |
| Venituri totale | 9.612.376 lei | 5.078.135 lei | 3.531.956 lei | 3.166.999 lei | 2.533.587 lei | 1.734.339 lei | 1.372.409 lei | 535.468 lei | 223.754 lei | 15.128 lei | 35.230 lei |
| Cheltuieli totale | 4.462.655 lei | 4.454.516 lei | 3.732.815 lei | 2.468.787 lei | 1.630.832 lei | 1.129.310 lei | 566.950 lei | 281.427 lei | 96.703 lei | 81.394 lei | 76.333 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 4.335.410 lei | 508.160 lei | 0 lei | 667.175 lei | 880.459 lei | 588.901 lei | 791.735 lei | 248.695 lei | 122.066 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 214.657 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 66.720 lei | 42.160 lei |
| Rezultat net | 4.335.410 lei | 508.160 lei | -214.657 lei | 667.175 lei | 880.459 lei | 588.901 lei | 791.735 lei | 248.695 lei | 122.066 lei | -66.720 lei | -42.160 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 5.189.506 lei | 1.462.635 lei | 2.927.876 lei | 4.386.352 lei | 5.156.664 lei | 5.216.430 lei | 2.054.927 lei | 1.471.943 lei | 368.179 lei | 55.574 lei | 79.014 lei |
| Datorii | 853.854 lei | 1.322.942 lei | 2.532.586 lei | 3.249.838 lei | 3.182.533 lei | 3.786.948 lei | 1.044.346 lei | 1.193.096 lei | 338.027 lei | 147.488 lei | 104.150 lei |
| Capitaluri proprii | 4.335.652 lei | 139.693 lei | 395.290 lei | 1.136.514 lei | 1.974.131 lei | 1.429.482 lei | 1.010.581 lei | 278.847 lei | 30.152 lei | -91.914 lei | -25.136 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | 4 | 4 | 3 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este KALIOPHION MEDICAL SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, KALIOPHION MEDICAL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul KALIOPHION MEDICAL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (INDEPENDENȚEI, nr. 20, bl. D1, et. PARTER, CAMERELE 2 SI 4); numărul de înmatriculare e J|09|182|2013, din 15.03.2013.
Ce cifră de afaceri a avut KALIOPHION MEDICAL SRL în 2025?
9.606.871 lei, cu 107% peste 2024 (4.642.277 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.335.410 lei.
Câți salariați are KALIOPHION MEDICAL SRL?
6 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre KALIOPHION MEDICAL SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.