MATACHE NELY S.R.L.

MATACHE NELY S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Rași, Comuna Sălcioara, Ialomița, CUI 31329012. Cifră de afaceri 2025: 105.663 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
31329012
Denumire
MATACHE NELY S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|21|86|2013
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
07.03.2013
Sediu
CULTURII, nr. 2, Sat Rași, Comuna Sălcioara, Ialomița
Activități autorizate (CAEN)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
  • 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 2
  • 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 2
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
  • 0164 Pregătirea semințelor · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
Arată toate (9)
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 105.663 lei (+28% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 61,9 mii lei · 2025 105,7 mii lei · maxim 2021 122,6 mii lei · minim 2020 47,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 4,1 mii lei · 2025 3,7 mii lei · maxim 2021 84,4 mii lei · minim 2024 3,2 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă105.663 lei82.388 lei66.872 lei82.373 lei122.609 lei47.901 lei69.043 lei106.911 lei105.676 lei61.923 lei—
Venituri totale54.065 lei71.495 lei91.299 lei132.253 lei193.770 lei94.588 lei111.144 lei104.032 lei76.097 lei89.846 lei37.915 lei
Cheltuieli totale49.716 lei67.776 lei81.799 lei112.068 lei106.492 lei84.108 lei95.765 lei76.888 lei38.710 lei48.963 lei33.796 lei
Rezultat
Profit net3.723 lei3.169 lei8.212 lei19.002 lei84.410 lei10.237 lei13.673 lei24.630 lei35.756 lei39.692 lei4.119 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net3.723 lei3.169 lei8.212 lei19.002 lei84.410 lei10.237 lei13.673 lei24.630 lei35.756 lei39.692 lei4.119 lei
Bilanț
Active totale338.131 lei382.641 lei425.802 lei417.651 lei435.454 lei315.404 lei328.839 lei271.561 lei215.619 lei140.129 lei89.990 lei
Datorii122.144 lei170.376 lei216.706 lei216.767 lei253.572 lei217.932 lei241.603 lei197.998 lei166.686 lei87.260 lei76.813 lei
Capitaluri proprii215.987 lei212.265 lei209.096 lei200.884 lei181.882 lei97.472 lei87.236 lei73.563 lei48.933 lei52.869 lei13.177 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———————————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MATACHE NELY S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MATACHE NELY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul MATACHE NELY S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Rași, Comuna Sălcioara, județul Ialomița (CULTURII, nr. 2); numărul de înmatriculare e J|21|86|2013, din 07.03.2013.

Ce cifră de afaceri a avut MATACHE NELY S.R.L. în 2025?

105.663 lei, cu 28% peste 2024 (82.388 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.723 lei.

De unde vin datele despre MATACHE NELY S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.