TARO SOLUTIONS SRL

TARO SOLUTIONS SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 31327003. Cifră de afaceri 2025: 222.275 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
31327003
Denumire
TARO SOLUTIONS SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|2973|2013
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.03.2013
Sediu
STĂNILA, nr. 5, bl. H7, sc. A, et. 4, ap. 17, București Sectorul 3, București
Activități autorizate (CAEN)
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet; 6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client); 6202 — Activități de consultanță în tehnologia informației și încă 6

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar — 2022, 2023, 2024, 2025

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 222.275 lei (-6% față de 2024).

Indicator2022202320242025
Cifră de afaceri netă273.776 lei261.197 lei236.800 lei222.275 lei
Venituri totale273.776 lei261.197 lei236.800 lei222.275 lei
Cheltuieli totale57.718 lei61.912 lei52.109 lei63.161 lei
Rezultat net213.320 lei196.673 lei177.587 lei152.579 lei
Active totale238.834 lei297.436 lei230.420 lei229.866 lei
Datorii25.274 lei100.523 lei52.593 lei77.047 lei
Capitaluri proprii213.560 lei196.913 lei177.827 lei152.819 lei
Număr mediu de salariați1111

Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TARO SOLUTIONS SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, TARO SOLUTIONS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul TARO SOLUTIONS SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (STĂNILA, nr. 5, bl. H7, sc. A, et. 4, ap. 17); numărul de înmatriculare e J|40|2973|2013, din 06.03.2013.

Ce cifră de afaceri a avut TARO SOLUTIONS SRL în 2025?

222.275 lei, cu 6% sub 2024 (236.800 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 152.579 lei.

Câți salariați are TARO SOLUTIONS SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre TARO SOLUTIONS SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.