SMART ELF SRL
SMART ELF SRL: firmă în funcțiune din Sat Dospinești, Comuna Buhoci, Bacău, CUI 31296039. Cifră de afaceri 2024: 4.813.486 lei, 10 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 31296039
- Denumire
- SMART ELF SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|214|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.02.2013
- Sediu
- DOSPINEȘTI, nr. 76A, Sat Dospinești, Comuna Buhoci, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
Arată toate (25)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 4.813.486 lei (+34% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 711,3 mii lei · 2024 4,8 mil. lei · maxim 2024 4,8 mil. lei · minim 2015 711,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 123,7 mii lei · 2024 779,3 mii lei · maxim 2018 888,6 mii lei · minim 2015 123,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2024 10 · maxim 2024 10 · minim 2015 2.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.813.486 lei | 3.586.966 lei | 4.797.008 lei | 4.000.505 lei | 3.506.706 lei | 3.081.640 lei | 3.137.235 lei | 1.564.706 lei | 1.205.747 lei | 711.300 lei |
| Venituri totale | 4.819.048 lei | 3.588.194 lei | 4.797.388 lei | 4.005.946 lei | 3.514.598 lei | 3.081.644 lei | 3.141.753 lei | 1.568.306 lei | 1.205.783 lei | 711.379 lei |
| Cheltuieli totale | 3.891.282 lei | 3.143.508 lei | 4.159.559 lei | 3.288.616 lei | 2.704.326 lei | 2.430.430 lei | 2.221.781 lei | 1.133.137 lei | 956.455 lei | 567.767 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 779.323 lei | 408.804 lei | 589.855 lei | 677.270 lei | 775.205 lei | 620.398 lei | 888.554 lei | 417.960 lei | 209.494 lei | 123.720 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 779.323 lei | 408.804 lei | 589.855 lei | 677.270 lei | 775.205 lei | 620.398 lei | 888.554 lei | 417.960 lei | 209.494 lei | 123.720 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.510.757 lei | 2.366.395 lei | 2.136.635 lei | 2.603.359 lei | 1.956.296 lei | 1.255.489 lei | 1.357.822 lei | 937.186 lei | 454.823 lei | 263.700 lei |
| Datorii | 711.686 lei | 546.646 lei | 521.342 lei | 520.025 lei | 550.232 lei | 284.630 lei | 386.308 lei | 512.226 lei | 130.973 lei | 149.344 lei |
| Capitaluri proprii | 799.071 lei | 1.819.749 lei | 1.615.293 lei | 2.083.334 lei | 1.406.064 lei | 970.859 lei | 971.514 lei | 424.960 lei | 323.850 lei | 114.356 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | — | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 4 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SMART ELF SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SMART ELF SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SMART ELF SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dospinești, Comuna Buhoci, județul Bacău (DOSPINEȘTI, nr. 76A); numărul de înmatriculare e J|04|214|2013, din 28.02.2013.
Ce cifră de afaceri a avut SMART ELF SRL în 2024?
4.813.486 lei, cu 34% peste 2023 (3.586.966 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 779.323 lei.
Câți salariați are SMART ELF SRL?
10 salariați în medie în 2024, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SMART ELF SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.