S.Y.S. BEST GUARD SRL
S.Y.S. BEST GUARD SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 31243697. Cifră de afaceri 2025: 126.000 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 31243697
- Denumire
- S.Y.S. BEST GUARD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|416|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.02.2013
- Sediu
- JOHNNY WEISSMÜLLER, nr. 3, CAMERA 2, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 8010 Activități de protecție și gardă · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 126.000 lei (+11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 336,7 mii lei · 2025 126 mii lei · maxim 2020 384,3 mii lei · minim 2024 113,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 42,9 mii lei · 2025 6,1 mii lei · maxim 2015 42,9 mii lei · minim 2021 −132,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 18 · 2025 2 · maxim 2015 18 · minim 2024 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 126.000 lei | 113.400 lei | 134.952 lei | 264.180 lei | 310.140 lei | 384.322 lei | 355.834 lei | 337.728 lei | 335.062 lei | 265.705 lei | 336.742 lei |
| Venituri totale | 126.001 lei | 113.401 lei | 134.952 lei | 264.182 lei | 310.895 lei | 384.322 lei | 355.834 lei | 337.729 lei | 337.449 lei | 267.157 lei | 344.242 lei |
| Cheltuieli totale | 118.598 lei | 98.224 lei | 113.601 lei | 285.300 lei | 440.512 lei | 338.384 lei | 334.442 lei | 354.046 lei | 340.734 lei | 273.895 lei | 293.113 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 6.143 lei | 14.043 lei | 20.001 lei | 0 lei | 0 lei | 42.390 lei | 17.833 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 42.854 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 23.759 lei | 132.725 lei | 0 lei | 0 lei | 19.696 lei | 6.661 lei | 9.396 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 6.143 lei | 14.043 lei | 20.001 lei | -23.759 lei | -132.725 lei | 42.390 lei | 17.833 lei | -19.696 lei | -6.661 lei | -9.396 lei | 42.854 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 38.124 lei | 29.155 lei | 18.215 lei | 25.600 lei | 39.012 lei | 176.845 lei | 148.579 lei | 123.500 lei | 151.974 lei | 165.752 lei | 165.640 lei |
| Datorii | 129.752 lei | 126.926 lei | 130.030 lei | 157.414 lei | 147.067 lei | 152.175 lei | 166.259 lei | 159.013 lei | 167.791 lei | 174.908 lei | 142.075 lei |
| Capitaluri proprii | -91.628 lei | -97.771 lei | -111.815 lei | -131.814 lei | -108.055 lei | 24.670 lei | -17.680 lei | -35.513 lei | -15.817 lei | -9.156 lei | 23.565 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 8 | 10 | 11 | 11 | 13 | 15 | 14 | 18 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este S.Y.S. BEST GUARD SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, S.Y.S. BEST GUARD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul S.Y.S. BEST GUARD SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (JOHNNY WEISSMÜLLER, nr. 3, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|35|416|2013, din 18.02.2013.
Ce cifră de afaceri a avut S.Y.S. BEST GUARD SRL în 2025?
126.000 lei, cu 11% peste 2024 (113.400 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.143 lei.
Câți salariați are S.Y.S. BEST GUARD SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre S.Y.S. BEST GUARD SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.