EXTREME ACTION STUNTS SRL
EXTREME ACTION STUNTS SRL: firmă în funcțiune din Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanța, CUI 31242470. Cifră de afaceri 2025: 286.706 lei, 1 sa
Registru
- CUI
- 31242470
- Denumire
- EXTREME ACTION STUNTS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|381|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.02.2013
- Sediu
- GAROAFA, nr. 6A, Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 286.706 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 57,5 mii lei · 2025 286,7 mii lei · maxim 2019 298,5 mii lei · minim 2016 25,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −4,3 mii lei · 2025 232,6 mii lei · maxim 2021 274,8 mii lei · minim 2015 −4,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 286.706 lei | 294.555 lei | 290.590 lei | 282.927 lei | 294.433 lei | 233.791 lei | 298.485 lei | 227.581 lei | 43.997 lei | 25.857 lei | 57.455 lei |
| Venituri totale | 286.713 lei | 294.568 lei | 290.590 lei | 282.927 lei | 294.433 lei | 233.791 lei | 298.485 lei | 227.581 lei | 43.997 lei | 65.857 lei | 57.455 lei |
| Cheltuieli totale | 51.628 lei | 48.066 lei | 40.264 lei | 9.430 lei | 12.462 lei | 19.053 lei | 27.666 lei | 36.793 lei | 17.681 lei | 25.592 lei | 60.009 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 232.561 lei | 243.615 lei | 247.477 lei | 266.657 lei | 274.816 lei | 209.100 lei | 261.863 lei | 183.961 lei | 24.997 lei | 39.490 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.278 lei |
| Rezultat net | 232.561 lei | 243.615 lei | 247.477 lei | 266.657 lei | 274.816 lei | 209.100 lei | 261.863 lei | 183.961 lei | 24.997 lei | 39.490 lei | -4.278 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 247.090 lei | 257.987 lei | 261.014 lei | 220.062 lei | 226.550 lei | 230.178 lei | 446.267 lei | 186.141 lei | 25.954 lei | 23.584 lei | 39.202 lei |
| Datorii | 14.051 lei | 14.132 lei | 13.297 lei | 4.648 lei | 2.977 lei | 3.388 lei | 243 lei | 1.980 lei | 12.709 lei | 35.337 lei | 90.445 lei |
| Capitaluri proprii | 233.039 lei | 243.855 lei | 247.717 lei | 215.414 lei | 223.573 lei | 226.790 lei | 446.024 lei | 184.161 lei | 13.245 lei | -11.753 lei | -51.243 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EXTREME ACTION STUNTS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EXTREME ACTION STUNTS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul EXTREME ACTION STUNTS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, județul Constanța (GAROAFA, nr. 6A); numărul de înmatriculare e J|13|381|2013, din 18.02.2013.
Ce cifră de afaceri a avut EXTREME ACTION STUNTS SRL în 2025?
286.706 lei, cu 3% sub 2024 (294.555 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 232.561 lei.
Câți salariați are EXTREME ACTION STUNTS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EXTREME ACTION STUNTS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.